Gra maszynowa online Worldcup Mania
Graj teraz

Worldcup Mania

  • Microgaming

Slot Worldcup Mania jest grą autorstwa Microgaming. Spotkacie tam jak sama nazwa wskazuje wszelkie nawiązania do piłkarskich Mistrzostw Świata. Plansza jest bardzo mocno ukierunkowana na futbol, ale także wszelkie dodatkowe atrybuty powiązane z otoczką. Mamy tu na myśli także wszelkiej maści pokarmy, które możecie kupić na stadionie, czy też bilety na bazie których w ogóle można się tam dostać. Jak prezentuje się całość?

Opowiadamy tutaj o grze o mocnym układzie w stylu 5 bębnów i 3 rzędów, co w tym przypadku dodatkowo okraszono poprzez zainstalowanie 15 dróg do zwycięstwa, czyli tzw. paylines. To właśnie na nie polują gracze i to one odpowiadają za potencjalne wygrane. Stawki minimalne i maksymalne różnią się od siebie znacząco, dlatego każdy typ gracza bez trudu dostosuje swoje możliwości do oferty gry Worldcup Mania. RTP ukształtowało się tu na poziomie 96,5% z kolei jackpot końcowy oszacowano na poziomie 7 000 żetonów. Przy dużych stawkach można tu zatem mówić o dość pokaźnych kwotach.

Mapa gry standardowo pokazuje nam duże logo w górnej części, a także wgląd w linie zwycięskie po lewej i prawej stronie. Na dole oczywiście nie braknie odnośnika do menu, a także stanu konta, przycisku gry automatycznej, wartości zakładu, a także zielonkawego guzika SPIN, który w tym przypadku rzecz jasna odpowiada za rozruch. Symbolika tytułu bazuje na piłce nożnej, jednakże dodano także charakterystyczne znaki od hot dogów przez frytki. Znacznie lepiej płatne będą wszak rozwiązania sportowe: piłka, korki. Nie ma co ukrywać, że mimo tego kluczowe z punktu widzenia graczy okażą się oznakowania dodatkowe. Mamy tutaj na myśli zarówno Scatter jak i Wild. To właśnie one zapewniają potencjalnie największe wygrane. Pierwsze z nich dodają fazę darmowych spinów, z kolei drugi odpowiadają za wymianę symboli z mapy, by gracz miał więcej szans na sukces. Ten tytuł dostępny jest także do gry w ramach wirtualnej, niekończącej się waluty.

Graj za darmo Worldcup Mania

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra maszynowa online Worldcup ManiaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe