Darmowy automat hazardowy Paradise Found
Graj teraz

Paradise Found

  • Microgaming

Ten slot jest być może jednym z najprostszych i najprzyjemniejszych z jakimi będziecie mieli kiedykolwiek styczność. Oferuje banalną rozrywkę, która koncentruje się na… raju na ziemi. Właściwie do początku do końca studio Quickfire (podległe Microgaming) pokazuje, jak można żyć, bez trosk i zmartwień. W tym przypadku dodatkowo będziecie mogli sięgnąć po nagrody pieniężne. My automat Paradise Found zrecenzowaliśmy specjalnie dla was, sprawdzając jego wszelkie atuty i oceniając silnik, który nam udostępniono. Zagorzałym fanom dobrej zabawy radzimy także wykorzystać wirtualną walutę, która pozwala sprawdzić tytuł bez konieczności składania depozytu. Nie ma tu nawet potrzeby rejestrowania konta, co jest ciekawym ukłonem w stronę pasjonatów kasyn on-line.

Paradise Found opiera się o układ 5x3, czyli mocno klasyczny. Znajdziecie w nim 20 płatnych linii i to właśnie na nie będziecie polować. W dolnej części zamieszczono wgląd do tego zestawienia, a także przycisk automatycznej gry. Do tego dochodzi wybór wartości zakładu, ilość obstawianych linii, spin maksymalny i granie, oznakowane na czerwono.

W grze zastosowano rzecz jasna układ karciany, zatem znajdziecie w nim propozycje od 10 wzwyż. Brakuje wszak 9 i asa. Dodano natomiast cztery symbole niezależne, w tym strudzonego wędrowca z liną, który jest tu również znakiem Scatter. Całość uzupełnia Wild Lotus, który zamienia inne znaki z mapy. Pojawia się na polach 1 i 5. Poza kwiatem lotosu, który odgrywa tu znaczącą rolę znajdziecie też pokaźny budynek, który współgra bezpośrednio z tym dodatkiem. Oba obrazki wpływają na maksymalny poziom wygranych i to właśnie na nie należy polować w pierwszej kolejności. Co ciekawe, operator nie zaznaczył oficjalnie, ile wynosi maksymalna wygrana w tej grze.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Paradise Found

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy Paradise FoundZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe