Darmowy automat hazardowy Hoffmania
Graj teraz

Hoffmania

  • Novomatic

Hoffmania to specjalny automat hazardowy stworzony przez firmę Novomatic. Gra ta została napisana dla wszystkich miłośników i fanów aktora Davida Hasselhoffa, znanego przede wszystkim dzięki serialowi Słoneczny patrol. Dlatego też znajdziemy tutaj jego podobizny, które przyniosą nam całkiem pokaźne wygrane.

Hoffmania pod względem budowy niczym nie odróżnia się od innych gier hazardowych partych na tym samym silniku i panelu. Jest to wideo automat z 5 bębnami oraz 3 rzędami symboli. Twórcy umieścili tutaj jednak tylko 5 linii wygrywających. Mimo tego duża różnorodność pod względem poziomów zakładu sprawia, że możemy obstawić tutaj nawet 10 tysięcy kredytów. Przekłada się to oczywiście na całkiem duże wygrane. Gra ta zawiera kilka charakterystycznych symboli, przynoszących mniejsze lub większe wygrane. Jest to przede wszystkim postać samego aktora, jego dwie fanki oraz autograf. Do tego w grze zastosowano symbole karciane od asa do 9. Najwięcej pieniędzy może przynieść nam postać samego aktora, która warta jest w najlepszej konfiguracji 400 tysięcy kredytów. Jego fanki to 300 tysięcy kredytów.

W grze zamieszczono także wild oraz scatter. Wild jako symbol z logiem gry zastępuje inne znaki. Scatter w formie figurki Oscara przerobionej na aktora to 5 darmowych spinów oraz co najmniej potrójny przelicznik naszych wygranych. Dodatkowo możemy skorzystać z popularnej opcji gamble, która da nam więcej pieniędzy lub utratę wygranego zakładu.

Graj za darmo Hoffmania

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy HoffmaniaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe