Poltava darmowa maszyna hazardowa
Graj teraz

Poltava

  • Elk Studios

Jednoręki Bandyta Poltava to niezwykle interesująca gra hazardowa od Elk Studios. Tematyką tego video slotu jest bitwa pod Połtawą, która miała miejsce 8 lipca 1709 roku. Doszło wtedy do starcia wojsk szwedzkich a rosyjskich, które zakończyło się klęską Szwedów. Poltava to bardzo ciekawy pod względem graficznym automat online. Już na wstępie wita nas całkiem klimatyczne intro ukazujące pole pobitewne.

Poltava pod względem budowy różni się nieco od typowych maszyn wrzutowych, które znajdziemy w kasynach online. Posiada 5 bębnów, co jest standardem, jednak zamiast 3 rzędów Elk Studios umieściło tu 4. Ma to wpływ na rozgrywkę, szanse na wygrane czy też wysokość stawek. W grze możemy zdecydować się na 12 stawek w zakresie między 0.20 a 100.00, co ma oczywiście spory wpływ na przebieg gry, wygrane. Bardzo istotne jest również to, iż w grze obecnych jest aż 40 linii wygrywających, dzięki czemu nasze szanse na utrafienie układu wygrywającego są znacznie większe.

Poltava posiada 8 standardowych symboli. Najczęściej na bębnach spotkamy symbole figur karcianych, czyli A, K, Q, J oraz 10. są to jednak mniej premiowane znaki. Na więcej liczyć możemy dzięki symbolom: piechoty, artylerii oraz kawalerii. W systemie obecne są również symbole specjalne. Bonus lion aktywuje się z chwilą uzyskania trzech symboli wild. Zamieniają się one w Sticky Wilds i dają nam 3 darmowe spiny. Poltava wild z kolei zastępuje wszystkie inne symbole na bębnach z wyjątkiem Lwa. W grze obecne są także Marching Reels. Kiedy na jednym z bębnów pojawią się 4 takie same symbole wojskowe: piechoty, artylerii lub kawalerii, uruchamiają respin i przemieszczają się do przodu niczym formacje na polu walki. Daje nam to szansę na wygranie jeszcze większych sum pieniędzy. W grze ukryty jest jackpot o wartości 180 tysięcy monet!

Poltava od Elk Studios to niezwykle udana gra hazardowa z bardzo dobrą grafiką, całkiem wysokimi wygranymi. Współczynnik RTP w jej przypadku wynosi między 96 a 97 procent!

Graj za darmo Poltava

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Poltava darmowa maszyna hazardowaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe