Darmowy automat hazardowy Irish Eyes
Graj teraz

Irish Eyes

  • Microgaming

Irish Eyes slot to gra hazardowa, za której produkcją stoi niezwykle popularne w branży i wśród graczy studio Microgaming. Jak sama nazwa wskazuje Irish Eyes to gra nawiązująca tematycznie do Irlandii. Znajdziemy w związku z tym charakterystyczne dla tego wyspiarskiego kraju symbole, zwłaszcza związane z bogactwem, szczęściem. Gra pod względem graficznym prezentuje się można powiedzieć standardowo. brak tutaj grafiki typu 3D, wymyślnych animacji.

Irish Eyes to video slot, który możemy zaliczyć do obecnej klasyki Microgamingu. Zbudowany jest on z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Producent zdecydował się umieścić na nich 25 linii wygrywających. Wraz z wartością i ilością monet możemy liczyć na niskie jak i wysokie stawki za pojedynczy zakład. Minimalna stawka w grze wynosi 0.01, natomiast maksymalnie możemy postawić 50. Daje nam to całkiem spore pole pod względem obrania strategii gry.

Irish Eyes oferuje nam zarówno symbolikę związaną z Irlandią, jak i standardowe symbole karciane. Do tych drugich zaliczymy znaki na bębnach A, K, Q, J, 10 oraz 9. Są one oczywiście częściej spotykane i przynoszą mniejsze wygrane. Na więcej możemy liczyć dzięki symbolowi czterolistnej koniczyny, garnka ze złotem oraz złotej drogi prowadzącej do tęczy. Ten ostatni może przynieść nam jednorazowo do 1250 monet!

W grze dostępne są oczywiście symbole specjalne. Wild to Leprechaun, czyli rodzaj skrzata w mitologii irlandzkiej zamieszkujący Irlandię. Jest on w stanie zastępować wszystkie inne symbole na bębnach z wyjątkiem scatter. Jednocześnie 4 takie symbole to 1000 monet, a 5 to aż 10000 monet! Scatter pod postacią rudowłosej dziewczyny gwarantuje nam darmowe spiny. Jeśli wylosujemy przynajmniej 3 takie symbole, to otrzymamy 12 darmowych spinów z potrójnym przelicznikiem wygranych. W Irish Eyes umieszczono także pick me bonus. Jeśli symbol Leprechaun pojawi się na 1 i 5 bębnie, to przechodzimy do specjalnej gry. Wybieramy w niej jedną z dostępnych opcji. Możemy dzięki temu wygrać nawet stokrotność postawionego przez nas zakładu.

Graj za darmo Irish Eyes

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy Irish EyesZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe