Darmowy automat hazardowy Journey of the Sun
Graj teraz

Journey of the Sun

  • Microgaming

Miło jest nam zaprezentować krótką recenzję wideo slota Journey of the Sun. To produkcja studia deweloperskiego Microgaming. Jak zapewne wiecie, często koncentruje się ono na słynnych klasykach rodem z końca ubiegłego wieku, w tym wszak przypadku całkowicie skupili się na swoim własnym tytule, nawiązującym do przygód po gorących zakątkach świata. Grafiki są przyjemne i niezwykle przejrzyste, przez co sam proces gry jest ciekawy i miły. Tym bardziej powinniście spróbować. Specjalnie dla was oceniamy, które aspekty będą tu najciekawsze.

Przypominamy, że Journey of the Sun oferuje 25 zwycięskich układów, bardzo niskie (minimalne) stawki na grę, a także klasyczny układ bębnów w stylu 5 do 3. Znajdziecie tam fazy scatter, ale dodatkowo deweloper pokusił się też o przed implementację darmowych spinów. Nie brakuje też gry bonusowej oraz znaków Wild. O ich funkcjonowaniu dalej. Trzeba pamiętać, że wszystkie te opcje można śmiało testować przy użyciu darmowych kredytów. Są one całkowicie darmowe i nie wymagają od użytkownika rejestracji czy składania depozytu. Na ich podstawie sprawdzicie bardzo dokładnie system oraz to, czy same układy będą dla was odpowiednie. W tym przypadku jackpot podstawowy wynosi 2 000 żetonów i będzie on dostępny właśnie wówczas, gdy traficie na planszy pięć znaków Wild. Te zresztą odpowiadają za wymianę wszystkich innych z planszy, by dostosować się do potencjalnie najlepszego wyniku z planszy.

Gra oferuje klasyczne karciane pozycje od 9 aż do A, jednakże polować wam radzimy znacznie rzadsze i lepiej płatne. W tym przypadku będą to koty, tajemnicze maski czy złote krzyże. Faza darmowych spinów gwarantuje obroty w ilości zależnej od tego, ile symboli wylosujecie. Całość uzupełnia ciekawa gra bonusowa.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Journey of the Sun

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy Journey of the SunZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe