Darmowy automat hazardowy Zany Zebra
Graj teraz

Zany Zebra

  • Microgaming

Zany Zebra Slot to niezwykle ciekawa gra hazardowa, której producentem jest firma Microgaming. Mamy tutaj do czynienia z klasycznym automatem typu jednoręki bandyta, który składa się z 3 bębnów. Graficznie gra prezentuje się trochę mizernie, choć powodem tego jest nawiązanie do klasyki gatunku. ten video slot w wersji elektronicznej wygląda niczym żywcem przeniesiony ze standardowego automatu, który spotkamy w niejednym barze, miejscu do gry. Wszystko wygląda niczym mielibyśmy do czynienia z prawdziwym automatem jednorękim bandytą tuż przed swoimi oczyma w kasynie czy pubie. Od razu zobaczymy tutaj tabelę wypłat, wszystkie dostępne w grze symbole, kombinacje.

W grze mamy do czynienia z kilkoma poziomami zakładu. Nie wpływają one na wysokość wygranych z podstawowych obrotów, lecz na nagrody z wylosowania tytułowej Zebry. Może to być od 1000 do 6000 monet. Minimalny zakład w grze wynosi 0.25, natomiast maksymalny to 25, dzięki czemu będziemy mieć całkiem szerokie pole do manewru.

W systemie zetkniemy się z następującymi symbolami: any bar - 5 monet (do układu liczy się każdy z symboli bar na bębnach), pojedynczy Bar - 10 monet, podwójny Bar - 40 monet, potrójny Bar - 100 monet, dzwonki - 200 monet oraz Siódemki - 300 monet. Ponieważ jest to video slot z 3 bębnami, za każdym razem musimy do wygrania kombinacji wylosować 3 takie same symbole.

W grze dostępny jest również symbol Wild pod postacią tytułowej Zany Zebry. Jest on w stanie zastępować wszystkie inne symbole na bębnach. Jak już wspomnieliśmy, w zależności od wysokości zakładu, 3 wildy mogą nam przynieść 1000, 2000, 3000, 4000 lub 6000 monet.

Ponieważ mamy tutaj do czynienia z bardzo prostym video slotem, nie możemy liczyć na to, co z reguły oferują nam inne gry hazardowe. w związku z tym nie znajdziemy tutaj żadnych darmowych spinów czy gier bonusowych. Niemniej jednak ta gra hazardowa powinna przypaść do gustu tym wszystkim, którzy cenią sobie klasykę gatunku, stacjonarne automaty typu jednoręki bandyta.

Graj za darmo Zany Zebra

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat hazardowy Zany ZebraZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe