Darmowy jednoręki bandyta River Queen
Graj teraz

River Queen

  • Novomatic

River Queen to jednoręki bandyta stworzony przez dewelopera Novomatic. Jest to gra, której tematyka dotyczy pojedynków pokerowych, a cała historia rozgrywa się na specjalnym wycieczkowcu po rzecze w II połowie XIX wieku. Jest to gra, w której zastosowano klasyczne rozwiązania, dzięki czemu przypadnie do gustu zarówno starszym jak i młodszym graczom.

River Queen to przykład maszyny do gry typu video slot, która zawiera 5 bębnów oraz 3 rzędy. Gracze mają tutaj do wyboru aż 50 linii płatniczych,. Dzięki czemu będą mogli liczyć na szeroki wybór zakładów pod względem ceny jak i okazji do wygrania. Ponadto istnieje tutaj kilka poziomów zakładu i wartości monety, dzięki którym maksymalny zakład w grze wynosić będzie 50 euro. W grze tej znajdziemy kilka odmiennych symboli o różnej wartości. Jest to między innymi pokerzysta, kości do gry, karty do gry, żetony oraz tradycyjnie symbole karciane od A do 10. Najcenniejszy jest symbol pokerzysty przynoszący 800 monet.

W grze znajdziemy oczyścicie symbole wild oraz scatter. Wild jako postać kobiety nie tylko zastępuje inne znaki na bębnach, lecz daje dodatkową wygraną: 5 symboli to aż 2 tysiące monet. Scatter z kolei daje nam 10 free spinów od co najmniej 3 symboli. 5 z nich daje nam dodatkowo az 20 tysięcy monet. W grze zastosowano przy tym model gry gamble, gdzie po wygranej kombinacji otrzymujemy dodatkową grę: wybieramy czerwoną lub czarną kartę. Dzięki temu wygrywamy więcej lub przegrywamy wszystko z zakładu.

Graj za darmo River Queen

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy jednoręki bandyta River QueenZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe