Enchanted gra maszynowa za darmo
Graj teraz

Enchanted

  • Betsoft

Jednoręki bandyta Enchanted to video slot, który jest jedną z interesujących propozycji ze strony firmy Betsoft Gaming. ten automat online jest pełen magii. Znajdujemy się w nim w lesie zamieszkałym przez różne postaci. Dostępne są tu zarówno wróżki, czarodzieje, ogry jak i sowy. Całość osadzona jest w ciemnym i pełnym tajemnic lesie, przez co całość nabiera jeszcze ciekawszego klimatu. Gra jest całkiem prosta pod względem budowy, choć producent zdecydował się w niej na wprowadzenie ciekawych animacji, dzięki którym wygrywanie staje się jeszcze bardziej przyjemne.

Enchanted to maszyna wrzutowa z 5 bębnami i 3 rzędami symboli. Zaopatrzona została w aż 30 linii wygrywających, co jest całkiem dobrym wynikiem w tej kategorii. Są to linie możliwe do wyboru, dzięki czemu w zależności od strategii czy stawki możemy decydować się na jedną, kilka lub maksymalna ilość. W Enchanted możemy obstawiać między 1 a 150 monetami wraz z wyborem wartości 0.02 - 0.50.

W Enchanted producent zdecydował się tylko i wyłącznie na symbole tematyczne. Wśród standardowych znaków na bębnach znajdziemy: pierścień, różdżkę, złoty kielich, magiczną kulę, sowę, Tonka, Rufusa, Feerę i Elrida. Jeśli zdecydujemy się na maksymalny zakład, to 5 symboli Elrida może przynieść nam aż 25 tysięcy monet! W czasie gry na 5. bębnie pojawiać się mogą złote klucze. Po skolekcjonowaniu 3 takich kluczy otrzymamy dostęp do rundy bonusowej. Z kolei co najmniej 2 symbole złej czapki zakłócą nam grę, przez co nie otrzymamy innych bonusów. Przynajmniej 3 symbole księgi zaklęć to darmowe spiny ze specjalną grą. Jeżeli obok siebie na bębnach pojawią się postaci wróżki i ogra, to otwiera się przed nami runda bonusowa. Musimy w niej pomóc wróżce uratować z rąk ogra uwięzionego ptaszka.

Enchanted to jeden z video slotów od Betsoft Gaming z bardzo ciekawie zarysowaną fabułą. Spotkamy w nim kilka gier bonusowych, a możliwość wygrania aż 25 tysięcy monet z pewnością skusi niejednego gracza.

Graj za darmo Enchanted

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Enchanted gra maszynowa za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe