Gra hazardowa Emperors Garden bez depozytu
Graj teraz

Emperors Garden

  • Microgaming

Automat Emperor’s Garden jest świetnym przeskokiem do średniowiecznych Chin. Jeśli zatem pasjonuje was kultura dalekiego wschodu i jednocześnie cenicie sobie piękne ujęcia graficzne, będzie to coś dla was. Twórcami są specjaliści ze studia deweloperskiego Microgaming. To właśnie oni odpowiadają za przygotowanie tej produkcji. Znajdziemy w niej 5 bębnów i 3 rzędy, na które udało się zaimplementować 25 zwycięskich linii. Co ciekawe, stawki początkowe i minimalne będą naprawdę niskie. Zadowolą osoby, które nie lubią dużego ryzyka, bowiem za każdą linię zapłacicie zaledwie 0,01 żetonu. O jaką kumulację zawalczycie? Wynosi w tym przypadku 5 000 żetonów na poziomie standardowym.

Gra ta nawiązuje do cesarza Chin, zatem cały krajobraz będzie tu barwny i charakterystyczny, z ostrymi zakończeniami. Na dole widnieje pełen spis menu, a także przyciski automatycznej gry, hazardu czy spinowania. Wybierzecie też stawki na linię i same linie do grania. Po obu stronach dodatkowo zamieszczono wszelkie zestawienia bonusowe na które będziecie polować. Wystarczy najechać myszką na wskazaną cyfrę, by przekonać się, które zestawienie zapewni wam sukces.

Emperor’s Garden ma bardzo atrakcyjny wygląd i animacje. Znajdziecie tam znaki karciane od 9 do asa włącznie, który warty będzie 250 żetonów. Do tego dochodzą symbole Chin oraz sam cesarz, wart w tym przypadku 5 000 żetonów. Poza klasycznymi rozwiązaniami napotkacie tam znaczki Wild oraz Scatter. Pierwsze z nich pojawiać się będą na bębnach 2, 3 i 4, rozciągając całą kolumnę i zamieniając inne znaki na takie, które lepiej dostosują się do żądań gracza. Scattery z kolei zapewniająfazę darmowych spinów, które mogą być odnawiane w tej też fazie. Jest ich łącznie 10 do dyspozycji na samym początku.

Gra dostępna jest także przy wykorzystaniu fikcyjnej waluty. Bardzo łatwo ją spożytkować i jest nieograniczona w żaden sposób. Nie wymaga też przechodzenia przez proces rejestracyjny ani składania depozytu, nawet takiego najniższego. Mając to wszystko na uwadze zapraszamy was do gry z czystym sumieniem.

Graj za darmo Emperors Garden

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Emperors Garden bez depozytuZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe