Gra wrzutowa BARs&7s za darmo
Graj teraz

BARs&7s

  • Wazdan

Jednoręki bandyta BARs & 7s to gra hazardowa, która została stworzona przez markę Wazdan. Jest to dosyć ciekawy video slot, który graficznie prezentuje się na całkiem dobrym poziomie. Wygląda niczym byśmy się znaleźli wewnątrz maszyny pełnej zaworów, kół zębatych. rur. Oczywiście wszystko jest obracane poprzez animacje, dzięki czemu całość jeszcze lepiej się prezentuje.

BARs & 7s to gra, w której zdecydowano się na 3 bębny oraz 3 rzędy symboli. Bardzo ciekawym, aczkolwiek nieco dziwnym rozwiązaniem jest to, że po każdym obrocie na bębnach pozostają puste miejsca. Jest to wyjaśnione jednak na zasadzie dostępnych linii wygrywających. Są one ustawione zarówno klasycznie czyli od lewej do prawej jak i również w pionie, co nie zdarza się tak często w automatach online. Samych linii mamy 8 i są one stałe, przez co nie możemy zmieniać ich liczby. W BARs & 7s spotkamy 7 poziomów monety, co ma wpływ na wysokość stawek. Naszą najniższą kwotą, jaką możemy postawić w BARs & 7s jest 0.10. Jeśli interesują nas wyższe stawki, to maksymalna kwotą możliwą w BARs & 7s jest 100.00.

Jak może nam wskazywać sama już nazwa BARs & 7s, w tej maszynie wrzutowej spotkamy tylko i wyłącznie symbole BAR oraz 7. W zależności od konkretnej linii oraz układu możemy wygrać tutaj od 10 do 400 monet. Ten video slot pozbawiony jest przy tym darmowych spinów, gier bonusowych czy też symbolu wild. Spotkamy w nim za to 3 poziomy zakładu: low, standard oraz high. Jeżeli zdecydujemy się na najwyższy, nasze wygrane będą padać rzadziej, lecz będą za to o wiele wyższe. Przy najniższym stopniu częściej trafimy na dobre układy, jednak z niższym premiowaniem. Standardowy zaś poziom to miks low oraz high. Obecna jest tu również opcja gamble.

BARs & 7s to niezwykle ciekawy video slot z poziomymi i pionowymi liniami wygrywającymi. Już ten fakt sprawia, że jest to gra, którą warto się zainteresować.

Graj za darmo BARs&7s

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa BARs&7s za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe