Graj bez depozytu w Surf Safari
Graj teraz

Surf Safari

  • Microgaming

Tym razem zaprezentujemy wam automat Surf Safari. To gierka Microgaming, która przeniesie nas w bardzo abstrakcyjny świat surfujących zwierząt. Sama grafika i ilustracje czy animacje będą zatem swojego rodzaju zaskoczeniem. To jeden z powodów dla których powinniście sprawdzić propozycję. Studio deweloperskie zadbało jednak o znacznie więcej aspektów, stąd też przyglądamy się pełnemu opisowi i testujemy dla was to, czego możemy się spodziewać na miejscu. Zapraszamy do lektury.

Samo Surf Safari oddaje nam 243 sposoby na wygraną. Oznacza to, że pojedynczy spin ma 243 możliwości wygranej. To ogromna ilość, która jednocześnie nie jest powiązana z dużymi stawkami. Jak poinformował twórca, minimalne zakręcenie to tylko 0,01 żetonu. Do tego dochodzi 1 000 jackpota oraz znaki Wild i Scatter, czy też gra bonusowa, którą zdecydowano się tam zaimplementować. Możecie ją poznać bezpośrednio przechodząc do gry i grając za wirtualną walutę. Demo Coins są nieograniczone, dlatego też bawić się można przez dobrych kilka godzin. Ważne by pamiętać, że nie ma przy tym żadnej konieczności zakładania konta czy przesyłania gotówki. To ciekawy aspekt, który pozwala uczyć się tytułu bez ponoszenia żadnego ryzyka.

Gra ma prosty układ, zatem pod planszą 5x3 znajdziecie przyciski informacji, wyboru stawki, granych linii, wartości żetonów, automatycznej gry czy po prostu SPIN, rozpoczynające zabawę. Mapa zaoferuje znaki karciane od 9 do asa, ale także węża, żyrafę, małego tygrysa, symbole Scatter oraz dużego lwa. Wild naturalnie zamienia tu inne symbole, by dostosować się do pożądanego wyniku, z kolei czynnik Scatter (jeśli traficie 3 znaczki) uruchomi fazę gry dodatkowej. Na jej podstawie gracze będą wybierać pola z 15 grafik, wygrywając większe kwoty.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Surf Safari

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez depozytu w Surf SafariZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe