Graj bez rejestracji w Candy Dreams
Graj teraz

Candy Dreams

  • Microgaming

Automat Candy Dreams to slot nakierowany na świat cukierków i słodkości. Microgaming, czyli studio deweloperskie odpowiedzialne za ten tytuł dostarczyło nam produkt nie tylko smaczny, ale przede wszystkim ze wszech miar innowacyjny. Dlaczego tak mówimy? Otóż wykorzystuje on ciekawy system bębnów, który oczaruje właściwie każdego zwolennika nowych technologii. Dlatego też zapraszamy do naszej krótkiej recenzji w której opisujemy wszelkie zagadnienia powiązane z tematem wideo slota. Zostańcie z nami, po prostu warto.

W tym przypadku gra oferuje nam 5-bębnowy system, ale jest on podzielony na trzy części. Na początku ma tylko 3 rzędy, następnie 4, by w środku było ich aż pięć. To bardzo ciekawe rozwiązanie, które ostatecznie dostarcza graczom 720 potencjalnych zwycięskich układów. Rzadko kiedy trafia się na pomysły tego typu, dlatego nie wahajcie się, Candy Dreams trzeba wypróbować. Dosłownie. Gra jest zresztą darmowa, jeśli tylko zdecydujecie się na użytkowania wirtualnej waluty. Została ona nakierowana na tzw. demo credits, które pozwalają grać bez ograniczeń. Nie wymagają deponowania pieniędzy czy zakładania konta: gracie po prostu.

Na dole planszy dodatkowo zamieszczono spis kredytów, ale też wartość pojedynczej gry czy też przycisk automatycznej gry, która pozwala na wyręczenie gracza, jeśli ten musi np. odejść od komputera. Oferowane znaki pozbawione są gier karcianych, dzięki czemu cały tytuł ma swój unikatowy klimat. Odkryjecie tam wszelkiej maści słodkości, które doprowadzić mogą nawet do gry bonusowej, polegającej na… odkrywaniu planet słodyczy. W tej fazie zdobędziecie nawet 110 000 żetonów do dalszej gry lub do wypłacenia. Świetnie płatny jest także Scatter (25 tys), natomiast Wild wymienia inne znaki dostępne na mapie.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Candy Dreams

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez rejestracji w Candy DreamsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe