Graj za darmo na maszynie hazardowej Fruitoids
Graj teraz

Fruitoids

  • Yggdrasil

Tym razem trafiło na recenzję gry Fruitoids. Jest to jeden z wideo slotów wyprodukowanych przez Yggdrasil. Ten deweloper słynie z mocnych graficznych produkcji, jednakże przyznajemy, że tym razem zrobił jeszcze kolejny krok do przodu. Tytuł prezentuje się doskonale, jest szalenie barwny i nawiązuje do różnego rodzaju roślin, które naturalnie istnieją naprawdę. Gorąco polecamy ten krótki materiał, gdyż wyliczamy w nim wszelkie potencjalne atuty, jakie napotkacie w trakcie zabawy. Miłej lektury!

Fruitoids jest barwnym rozwiązaniem, które zaoferuje graczom 25 zwycięskich linii. Zamontowano je na podstawowym układzie 5x3, dzięki czemu sama nauka gry będzie prosta. To najczęściej spotykane ostatnio rozwiązanie, przyjazne dla oka. Stawki na żetony są przy tym absurdalnie niskie, zdecydowanie najniższe z tych, z którymi mieliśmy do tej pory styczność. Przy tym wszystkim gra zaoferuje darmowe spiny i ciekawy format rozliczeń mnożników (Multiplier). Pominięto wszak Wild, Scatter czy dodatkowe gierki bonusowe.

Wszystkie zainteresowane osoby mogą to przetestować za darmo. Służy do tego wirtualna waluta, która nie ma żadnych ograniczeń ilościowych. Nie potrzeba przy tym zakładać kont czy składać depozytów. To fajny pomysł, szczególnie gdy zwyczajnie jesteście ostrożni i chcecie najpierw przetestować cały system.

Fruitoids ma kolorowy układ, jednakże menu na dole odznacza się ciemnym barwami. Znajdziecie tam przyciski typowania wybranych linii, wartości żetonów, maksymalny zakład, przycisk gry, w tym automatycznej oraz pełną wartość zabawy. Dostępne znaki nie wykorzystują karcianek, przez co klimat jest znacznie bardziej unikatowy. Do tego dochodzi znaczek darmowych spinów. Na ich podstawie zakręcicie określoną wartość bez ponoszenia żadnych kosztów. Mnożnik może sięgnąć nawet pięciu razy, co daje potencjalnie największe wygrane. Powodzenia.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Fruitoids

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo na maszynie hazardowej FruitoidsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe