Graj bez rejestracji w Deck The Halls
Graj teraz

Deck The Halls

  • Microgaming

Jeśli chodzi o o gry świąteczne, to automat Deck the Halls bez wątpienia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Zawsze miło jest wrócić do tego okresu i cieszyć się mikołajkami, rodzinną atmosferą, fantastyczną kuchnią i wszechogarniającą miłością. Stąd też zdecydowaliśmy się po krótce przybliżyć tego wideo slota. Twórcą jest Microgaming, który uwielbia prezentować sloty klasyczne, często nawiązujące nawet do początkowych lat dziewięćdziesiątych. Ten klimat pozostaje z nami od ponad dwudziestu lat i zawsze dostarcza doskonałej rozrywki. Jak będzie tym razem? Przekonajcie się o tym chociażby przy użyciu darmowej waluty. Pamiętajcie, że ten deweloper wykorzystuje taką opcję. Poznacie dzięki temu mechanizm, szatę graficzną, oprawę dźwiękową (ta w święta jest przecież szalenie ważna!!). Naturalnie nie wygracie w ten sposób gotówki, ale ta w tym przypadku odchodzi na drugi plan, są inne priorytety.

Przechodząc jednak do konkretów, otrzymujecie bożonarodzeniowy szablon, który nakierowany jest na system pięciobębnowy (5x3). Uzyskano aż 30 płatnych układów, tym samym jest ich sporo do zapamiętania. To naturalnie więcej szans na gracza, trzeba jedynie poznać ścieżki zapewniające sukces. Nie przejmuje się przy tym czasem w którym warto grać, nie muszą to wcale być święta. Znaki jakie napotkacie? Pieczony indyk, Choinki, Kominek, prezenty, Mikołaj, renifery, skarpetki, świąteczna lampka i wiele więcej. Możesz to sprawdzić w tej chwili.

Logo Deck the Halls odpowiada tu za symbol Wild. Jak już zapewne wiecie, zamieniają one inna znaki na planszy (te graniczące), dając więcej szans na wygrane. Przykładowo jeśli pojawiły się dwa mikołaje z rzędu, znak wild sprawi, że będzie ich trójka. Dzwonek to z kolei scatter, a ten może zapewnić wygrane 4 000 razy większe od początkowej stawki. Dodatkowo, wszystkie wygrane uzyskane w sposób zamiany są podwojone. Nie mówiąc już o tym, że czekają nawet darmowe spiny. To wszystko podgrzewa atmosferę znacznie bardziej, niż przypuszczaliście, co?

Graj za darmo Deck The Halls

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez rejestracji w Deck The HallsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe