Graj bez rejestracji w Gold Coast
Graj teraz

Gold Coast

  • Microgaming

Gold Coast Slot to gra hazardowa typu jednoręki bandyta, która została stworzona przez firmę Microgaming. Mamy tutaj do czynienia ze złotem, praktycznie ze złotym wybrzeżem. Gold Coast to video slot, który zaliczymy do absolutnej klasyki gatunku, albowiem prezentuje się on niczym żywcem wyjęty z naziemnego punktu do gry. Wygląda jak tradycyjny slot stacjonarny, który znamy z barów czy pubów.

Gold Coast zbudowany jest z 3 bębnów. Umieszczono na nim kilka prostych symboli. W grze możemy wybrać od 1 do 5 monet, co ma przełożenie na wysokość stawek. Minimalny zakład w grze wynosi 0.25, natomiast maksymalny to 25.00. Daje nam to szerokie możliwości co do wyboru wysokości stawki czy też obranej strategii.

W Gold Coast spotkamy się z kilkoma symbolami, z których większość kojarzyć możemy z innych video slotów. Mowa tutaj o 777 czy też BAR. Tabela wypłat znajduje się tuż obok bębnów, dzięki czemu jest dobrze widoczna oraz czytelna. Jeśli na linii wylosujemy jeden kwiat to odzyskamy postawioną stawkę. Przy dwóch kwiatach jest to x2, a przy trzech x10. Jakiekolwiek 3 symbole BAR to x4, 3 pojedyncze BAR to x20, podwójne to x50, a potrójne to x300. To jednak nie koniec gdyż w grze obecny jest również tytułowy symbol Gold Coast. Jeśli wylosujemy 3 takie znaki na bębnach, to wygrana uzależniona będzie od poziomu monety. Może to być x1000, x2000, x3000, x4000 oraz x6000. Jak widać przy odpowiedniej strategii jesteśmy w stanie wygrać całkiem spore pieniądze. Warto również wspomnieć, że symbol Gold Coast to również Wild, który zastępuje wszystkie inne znaki na bębnach, co daje nam większe szanse na układ wygrywający.

Gold Coast to klasyczna maszyna wrzutowa, która nie oferuje nam grafiki 3D, wyjątkowych dźwięków. Postawiono tutaj przede wszystkim na tradycyjny model rozgrywki, w którym liczy się tylko chęć wygranych. Czynnik RTP, czyli zwrotu dla gracza wynosi w tym przypadku 94.95 procent.

Graj za darmo Gold Coast

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez rejestracji w Gold CoastZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe