Gra hazardowa Hall of Gods
Graj teraz

Hall of Gods

  • NetEnt

Hall of Gods jest synonimem rozrywki idealnej. Ta gra online, której tematyką są potyczki pomiędzy bogami, jest niezwykle atrakcyjna pod wieloma względami. 20-liniowy tytuł stworzony został bezpośrednio przez studio deweloperskie NetEnt i jest przykładem dla wszelkich kolejnych propozycji, które trafiają na rynek. Co ciekawe, zagracie za niego także darmowo, bez konieczności rejestracji i posiadania jakiegokolwiek konta. To rzecz jasna wspaniała okazja do tego, by przetestować wszelkie możliwości tego tytułu, poznać mechanikę i bonusy, które płyną z rozrywki.

Nie mamy wątpliwości przy tym, że Hall of Gods się wam spodoba. Nie mamy tu zresztą nawet na myśli jackpotów, które są jednym z dań głównych (tak, jest ich kilka). Czemu w ogóle trzeba wspomnieć o kumulacjach? Bo są progresywne i często sięgają ok. 20, nawet 30 milionów złotych. To już zatem nie tylko rozrywka, ale też pogoń za bogactwem, po które można sięgnąć.

Znaki Wild występują na bębnie 2,3 oraz 4. Prowadzą one do zamiany znaków i rozwijają planszę tak, by powiększyć potencjalne wygrane. Za symbol Scatter odpowiadają z kolei kruki. Oddają one graczom darmowe spiny i mnożnik wygranych na poziomie 3-krotnym. Najważniejsza przy tym będzie gra bonusowa, gdzie mamy zdobyć młoty Thora. Jeśli sztuka ta uda się trzykrotnie, zgarniecie prawdziwą fortunę.

Graj za darmo Hall of Gods

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Hall of GodsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe