Graj bezpłatnie w Hot Ink
Graj teraz

Hot Ink

  • Microgaming

Hot Ink Slot to niezwykle ciekawa gra hazardowa, za której sukcesem stoi firma Microgaming. Gra została oparta o motyw tatuażu. To jednak nie wszystko, gdyż te ozdoby skóry prezentowane są na ciałach pięknych kobiet, dzięki czemu gra dla wielu osób będzie przyjemna dla oka. Ten video slot posiada bardzo ciekawą oprawę graficzną, jak i dźwiękową. przy każdym obrocie bębnami towarzyszyć nam będą dźwięki gitary elektrycznej w stylu rockowym.

Hot Ink to automat online, który zbudowany jest z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Jest to gra z gatunku 1024 sposoby na wygraną! Producent wprowadził bardzo atrakcyjny system gry. Polega on na tym, iż za każdym razem po obrocie bębnami możemy zdecydować się na dodatkowy obrót jednym z 5 bębnów. Dzięki temu mamy szansę na wylosowanie lepszego układu. Pamiętać jednak musimy, że jest to opcja płatna, gdzie przed każdym obrotem widzimy cenę potencjalnego dodatkowego obrotu. Minimalny zakład w grze wynosi 0.50, natomiast maksymalny to aż 500. Taki układ sprawia, że możemy o wiele lepiej dopasować grę do posiadanych środków czy obranej strategii.

W Hot Ink zetkniemy się z tatuażową symboliką. Są to między innymi: płonące kości, owoce, podkowa, gwiazda, serce ze skrzydłami. Przynoszą one jednak niższe wygrane. Na znacznie więcej możemy liczyć dzięki symbolowi studia tatuażu, fotela, samego tatuażysty oraz dwóch postaci kobiecych: Angel oraz Luci. W grze obecny jest także wild jako logo gry, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter. Jednocześnie może nam przynieść do 1000 dodatkowych monet. Scatter to z kolei symbol podobny do yin yang. możemy przy 3 takich znakach dostać do 20 darmowych spinów, gdzie nagrody są podwajane. Podczas rundy z darmowymi spinami możemy wygrać do 100 tysięcy monet.

W grze obecny jest również Tatoo Bonus. Co najmniej trzy takie złote bilety to gra dodatkowa, w której wybieramy albumy z tatuażami. Możemy wtedy wygrać sporo gotówki jak i darmowe spiny.

Graj za darmo Hot Ink

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bezpłatnie w Hot InkZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe