Graj bezpłatnie w Simsalabim
Graj teraz

Simsalabim

  • NetEnt

Simsalabim to idealna propozycja dla wszystkich osób, które lubią grać bezpłatnie w maszyny hazardowe. Jest to bardzo ciekawa propozycja ze strony firmy Net Entertainment. Jest to wideo slot, który dotyczy popularnych na przełomie XIX i XX wieku sztuczek magicznych prezentowanych w cyrku. Zobaczymy tutaj czerwoną kurtynę, magika oraz jego najbardziej popularne rekwizyty.

Ten slot hazardowy to przykład maszyny do grania online, jaka oparta jest na standardowych rozwiązaniach. Mamy tutaj 5 bębnów, 3 rzędy oraz 25 linii płatniczych. Dzięki temu istnieje dla nas szeroki wybór stawek zakładów, zwłaszcza, że dodatkowo mamy do wyboru 10 poziomów zakładu z wartością monety nawet do 250 euro maksymalnego obrotu. Jak przystało na magiczną grę mamy tutaj kilka symboli dotyczących rekwizytów prosto od magika. Są to między innymi: kapelusz, skrzynia, karty oraz gołąb w klatce. Kapelusz jest najbardziej dochodowym symbolem, który przynieść nam może do tysiąca kredytów.

Simsalabim jako przykład gry z automatów prezentuje nam także symbole wild oraz scatter. Wylosowanie 5 symboli wild to nie tylko zamienienie ich w jokery, które dadzą nam lepszą kombinacje, lecz także dodatkowo nagrodę w postaci aż 7500 kredytów. W przypadku scatterów przy 5 symbolach dostajemy 30 darmowych spinów oraz 200 kredytów. Możemy w grze liczyć też na grę bonusową, gdzie przy 3 symbolach królika mamy specjalną rozgrywkę z wyciąganiem królika z kapelusza.

Graj za darmo Simsalabim

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bezpłatnie w SimsalabimZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe