Maszyna hazardowa Reel Thunder online
Graj teraz

Reel Thunder

  • Microgaming

Slot Reel Thunder jest bardzo interesującą propozycją Microgaming. To studio deweloperskie opracowało historię, która bazuje na… świniach jeżdżących na motocyklach. Gra pełna jest niesamowitych nieścisłości, których na pewno nie spotkacie na co dzień. Zresztą, zapraszamy do dalszej części wpisu, przekonajcie się sami. Zanim jednak przejdziemy do funkcjonalności, zaznaczamy, że jest to klasyk nakierowany na 5 bębnów i 3 rzędy, udostępniający 9 zwycięskich linii dla graczy kasyna. Stawka minimalna na linie wynosi 0,05 żetonu, natomiast jackpot sięga bajecznej sumy 10 000 żetonów, co samo w sobie jest tu wystarczającą zachętą. Poziom zwrotu inwestycji do gracza został ukształtowany na wysokości 96,94% - to bardzo dobry znak. Sprawdzimy teraz, jak dokładnie wygląda system o którym mowa.

Zaczniemy od ogólnego rzutu na planszę. Po lewej i prawej stronie widnieją cyferki. Po najechaniu na nie pokażą się wam zwycięskie układy na które normalnie się poluje. W dolnej części widoczny jest stan konta, przycisk wyjścia z gry, banku, eksperta i pomocy. Jest też wybór granych linii, wartość zakładu i poszczególnych żetonów. Przycisk rozruchu jest tu oznakowany na niebiesko, łatwo go dostrzec (prawy dolny róg). Quickspin, czyli studio podległe Microgaming dopilnowało, by te aspekty były jak najbardziej przejrzyste.

Znaki dostępne w grze nawiązują bezpośrednio do amerykańskie kultury kulinarnej, będą naleśniki, jajecznica z boczkiem, hot dogi, papryczka chili z serem, piwo przy drodze a także pozostałe, lepiej płatne grafiki od licznika przez tablicę rejestracyjną pędzące motocykle. Najlepiej płatny będzie oczywiście Wild, który zamienia też inne znaki z całej planszy, zostawiając na niej tylko Scattery. Te z kolei powiększają wygrane w zależności od stawki. Nie ma w tym tytule darmowych spinów na które zwykle polujecie.

Całość można śmiało testować za pomocą wirtualnej waluty. Jest ona ogólnodostępna i wystarczy przejść do danego tytułu, by z niej skorzystać. Nie wygramy dzięki niej prawdziwej gotówki, ale przecież w tym przypadku nie o to chodzi.

Graj za darmo Reel Thunder

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna hazardowa Reel Thunder onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe