Maszyna wrzutowa Energoonz za darmo
Graj teraz

Energoonz

  • Play'n GO

Energoonz Slot to niezwykle interesująca gra hazardowa, za której stworzeniem stoi firma Play’n Go. Jest to video slot oparty o tematykę energii elektrycznej. Dlatego tez jego warstwa graficzna, animacje podporządkowane są prądowi, wyładowaniom elektrycznym. Gra pod względem grafiki czy warstwy dźwiękowej stoi na całkiem wysokim poziomie, przez co osoby zwracające na te aspekty uwagę powinny być zadowolone.

Play’n Go w grze Energoonz postawiło na zupełnie inny model rozgrywki niż ten, do którego mogliśmy sie przyzwyczaić w klasycznych automatach online. Również mamy tutaj do czynienia z 5 bębnami, lecz także 5 rzędami, przez co otrzymujemy w rezultacie 25 pól w wersji 5 na 5. Sam system gry również jest niezwykle zmieniony. Przede wszystkim system rozgrywki jest podobny do gier przeznaczonych dla dzieci, opartych na zasadzie kolorowego tetrisa. Jeśli na bębnach aktywowany zostanie układ wygrywający, to symbole te znikają a na ich miejsce spadają te umieszczone wyżej. Dzięki temu może dojść do powstawania nowych układów, co zwiększa nasze końcowe wygrane. Pod symbolami umieszczone są pola z literami tworzącymi napis BONUS. Jeśli uda nam się je odkryć, to wtedy otrzymujemy kilka rund bonusowych z darmowymi spinami. Możemy wtedy zyskać do 20 darmowych obrotów. Minimalna stawka w grze to 0.20, natomiast maksymalna to 15.00.

W grze zetkniemy się ze zróżnicowanymi symbolami. Są to przede wszystkim symbole energetyczne jak znaki błyskawic, ognistych błyskawic. Do tego dochodzą także 3 postaci dziwnych stworków, które przynoszą wyższe wypłaty. W grze umieszczona jest także energetyzująca kula, która jako wild może zastępować wszystkie symbole na bębnach. Jednocześnie przynosi nam do 7500 monet! W grze Energoonz brak jest symbolu scatter czy też opcji gamble.

Nie da się ukryć, że Energoonz to video slot, który może stanowić dla wielu osób alternatywę, odskocznię od standardowych automatów online. Przynosi on zupełnie inny wymiar rozgrywki, a przy tym możemy w nim liczyć na całkiem wysokie wygrane. Już teraz warto go przetestować w wybranych kasynach online.

Graj za darmo Energoonz

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna wrzutowa Energoonz za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe