Party Time maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Party Time

  • Microgaming

Jednoręki bandyta Party Time to jeden z klasyków studia Microgaming. Jeśli przypominają się wam gry z końcówki ubiegłego wieku, na pewno skojarzą się wam one właśnie z taką pozycją. Tym samym plansza została tu uproszczona do granic, a wy skupicie się tylko i wyłącznie na samej zabawie. Ta pozycja dewelopera jest prawdziwą kwintesencją błyskawicznej zabawy, która w tym przypadku opiera się na szablon imprezowy, idealny na urodziny czy dla przykładu na rozrywkę sylwestrową, gdy nie macie dalszych planów odnośnie tego, gdzie jechać.

Microgaming to firma, która specjalizuje się w jednorękich bandytach. To właśnie oni idealnie implementuje te systemy i nic dziwnego, że w Party Time również szybko się wciągniecie. Znajdziecie tu 3 bębny a także 3 rzędy, które oferują jedynie jedną zwycięską linię, czyli tzw. payline. Nie ma tu odstępstw od tej reguły, co wpływa na przejrzystość spinowania. Nauczycie się systemu dosłownie „w biegu”. Jako slot klasyczny stawki na linię szacowane są od 1 do 3 żetonów. RTP nie jest tu wszak znane. Cieszyć może jednak szalenie duży jackpot, który jest sporym odstępstwem od norm w grach klasycznych. Wynosi tu aż 9 000 żetonów!

Plansza pokazuje duży system gry w lewej górnej części. Na dole widnieje logotyp, a także przyciski odnoszące się do banku, pomocy czy wyjścia z gry. Nie brakuje też wyboru granych stawek. Pamiętajcie, że Party Time jako typowy klasyk nie zaoferuje tutaj symboliki dodatkowej. Tytuł w całości pozbawiony jest Wild, Scatter, gier dodatkowych czy też darmowych spinów. To również atut, który potwierdza szybkość zabawy.

Symbole z gry to  wisienki, bary, kieliszki na martini, butelka szampana, siódemki a także automat z gry. Logotyp jest tu najlepiej płatny i to właśnie na niego sugerujemy wam polować. Możecie sprawdzić jak prezentuje się całość przy wykorzystaniu wirtualnej waluty. Jest to fikcyjna gotówka, która nie ma ograniczeń czasowych i ilościowych, nie wymaga też rejestracji.

Graj za darmo Party Time

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Party Time maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe