Gra hazardowa Alien Robots
Graj teraz

Alien Robots

  • NetEnt

Co prawda znajdziemy tam standardowe układy jak J, Q, K, A, ale przede wszystkim chodzi tu o roboty. Alien Robots jest niezwykłym slotem z oferty NetEnt, na co składa się chociażby jedna liczna. Jaka dokładnie? 243. Tyle układów zwycięskich udostępniono w tej pozycji i właśnie na tyle może liczyć każdy z graczy, który spróbuje swoich sił. A wszystko to testować można za darmo, bowiem jak już doskonale wiecie, deweloper udostępnił możliwość rywalizacji także w ten sposób. Otrzymacie wirtualną walutę, która pozwala na naukę, zapoznanie z systemem i godziny rozrywki bez konieczności wpłaty własnej. To dobry start do dalszych przygód, po które przecież będziecie chcieli sięgnąć, nieprawdaż?

Abstrahując od szalonej liczby dotyczącej zwycięstw, szukajcie w grze symboli UFO, które oznaczają tutaj popularne scattery. To one są tu najważniejsze, bowiem oddają możliwość uzyskania darmowych spinów. Podczas tej fazy zresztą uruchamiany jest kolejny dodatek, który odpowiada za łączenie znaków i ponowne kręcenie karuzelą. To zwiększa szanse na maksymalne wygrane.

Maksymalny jackpot w Alien Robots wynosi 10 000 żetonów, co jest kwotą godną polecenia także wymagającym graczom. Kumulacje nie są co prawda progresywne, ale dostarczają mimo tego potężnej dawki emocji. Jeśli zatem cenicie sobie ciepłe barwy i kosmiczną rozgrywkę, powinniście spróbować już teraz. Do dzieła!

Graj za darmo Alien Robots

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Alien RobotsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe