4 Seasons gra wrzutowa online
Graj teraz

4 Seasons

  • Betsoft

Jednoręki bandyta 4 Seasons jest grą od studia Betsoft Gaming. Jest to video slot, który tematycznie nawiązuje do kultury chińskiej. Spotykamy tutaj charakterystyczne znaki zodiaku dla kultury tego kraju, czyli psa, smoka, barana, itp. Bębny tej maszyny umiejscowione zostały na tle pięknego jesiennego krajobrazu, gdzie obserwujemy opasające liście i deszcz. Gra 4 Seasons pod względem graficznym wygląda nader dobrze, co dla wielu osób zapewne będzie miało wpływ. Nie można również zapominać o przyjemnej muzyce w tle, dzięki której klimat całej produkcji jest jeszcze bardziej odczuwalny.

Automat 4 Seasons posiada 5 bębnów oraz 3 rzędy symboli. Znajdziemy w nim 30 stałych linii wygrywających, dzięki czemu nawet przy najniższej stawce będziemy mieć większe szanse na utrafienie dobrego układu. Jak w wielu innych produkcjach Betsoft Gaming, także w 4 Seasons mamy do wyboru 30, 60, 90, 120 lub 150 monet przy każdym zakładzie. Do tego możemy wybierać wartość monety 0.02, 0.05, 0.10, 0.25, 0.50 lub maksymalnie 1.00.

W 4 Seasons umieszczono wszystkie znaki zodiaku typowe dla chińskiego kalendarza. Mowa tutaj o kocie, wężu, kogucie, szczurze, świni, psie, myszy, małpie, baranie, ośle, smoku i byku. Co jest niezwykle ciekawe, wszystkie te symbole mają w grze identyczną wartość. W grze obecne sa także te same symbole, jednak ze specjalną otoczką. W toku gry mogą być one brązowe, srebrne lub złote. W zależności od koloru otrzymamy dzięki temu mnożnik wygranych x2, x5 lub x10, dzięki czemu możemy liczyć na jeszcze większe pieniądze w 4 Seasons. Również wraz ze zmieniającymi się porami roku, dochodzi do zmiany mnożnika za niektóre symbole. Zmienia się to co 30 obrotów bębnami. Każde zwierzę staje się po kolei na ten czas złote, dzięki czemu przynosi nam wyższe wygrane. W grze obecny jest również Golden Cat Wilds, który zastępuje standardowe symbole, jak i może nam dać nawet 50 tysięcy monet! Z kolei złoty symbol yin yang to scatter z nagrodą 8, 12 lub 20 darmowych spinów.

Graj za darmo 4 Seasons

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

4 Seasons gra wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe