Gra slotowa Charlie the Cat za darmo
Graj teraz

Charlie the Cat

  • Wazdan

Slot Charlie the Cat to gra, która pochodzi bezpośrednio ze studia deweloperskiego Wazden. Jest to deweloper, który cechuje się nie tylko idealnym dopasowaniem gier do urządzenia, którym akurat dysponujecie, ale przemawia za nim także kilka innych atutów. Będzie to m.in. świetne podejście do tematyki grafiki i mechaniki, które to stoją tu na niezwykle wysokim poziomie. Do tego dochodzi łatwy dostęp do gierek, a także oraz ich absolutnie ciekawe rozwiązania mobilne.

Jeśli chodzi o Charlie the Cat, spotkacie tu układ 5 bębnów i 3 rzędów, gdzie motywem przewodnim jest tytularny kot Charlie. To biało czarny wariat, który szaleje w mieszkaniu, gwarantując różne nagrody. Znajdziecie tam dziesięć zwycięskich linii. Na dole mapy widnieje stan konta, a także stawka na grę, przycisk automatycznej zabawy, zakład maksymalny czy też wybór linii na które ostatecznie zagracie. Podstawowe symbole w całości nawiązują do kota, z czego najważniejszy jest czarno-biały, wart tu 2 000 żetonów. Jest to zresztą znak bonusowy, który aktywizuje większe wygrane nawet wówczas, gdy utraficie mniej wymaganych do zwycięstwa grafik.

Ponieważ jest to pozycja nawiązująca do klasyków, nie znajdziecie tam typowych znaków Wild i Scatter czy też fazy darmowych spinów. Rozchodzi się tu bowiem przede wszystkim o błyskawiczną i prostą rozgrywkę w której bohater jest tylko jeden. Potencjalne wygrane stoją na dobrym poziomie, jednakże procent RTP nie będzie tu znany.

W automat Charlie the Cat możecie pograć całkowicie za darmo. Służy do tego wirtualna waluta oferująca nieograniczoną ilość tzw. Coin, które przeznaczycie na grę. Ten system nie wymaga dodatkowo zakładania konta czy też składania depozytów, bez względu na ich wartość. Grę polecamy także ze względu na świetne animacje, które bawią od pierwszego spojrzenia. Tytuł od Wazden jest innowacyjny, aczkolwiek zachował wiele prostych rozwiązań. Gra się miło, zabawa jest szybka, a wy jednocześnie macie szanse na całkiem pokaźne kwoty pieniężne. Spróbujecie swoich sił już teraz?

Graj za darmo Charlie the Cat

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra slotowa Charlie the Cat za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe