Graj za darmo w slot Lucky Fortune
Graj teraz

Lucky Fortune

  • Wazdan

Slot Lucky Fortune to jedna z słynnych pozycji studia Wazdan. Ten operator najczęściej wykorzystuje klasyczne rozwiązania, które zobaczycie także i w tym wydaniu. To prawdziwy skok w przeszłość, przy jednoczesnej świadomości, że zastosowane są tu najnowocześniejsze mechanizmy, gwarantujące absolutne bezpieczeństwo gry. W tym właśnie slocie motywem przewodnim będzie wróżka, które przepowie wam waszą przyszłość. Czy będzie szczęśliwa? Cóż, przekonajmy się wspólnie.

Jeśli mówimy o grze, to trzeba wiedzieć na początku, że mimo animowanych stawek w tle, całość grafiki prezentuje się bardzo prosto i przejrzyście. Po lewej stronie otrzymacie wgląd w wygrane linie, których jest zresztą dwadzieścia (20), a w środku system bębnowy w stylu 5 kolumn i 3 rzędów. To standardowe rozwiązanie, którego łatwo się nauczyć. Na dole planszy widnieją pola ze stanem konta, wyborem wartości żetonów i ich ilości. W centralnej części znalazł się mrugający na zielono przycisk spinowania.

Gra wykorzystuje kilka rozwiąząń, aczkolwiek podstawowe z nich to klasyki karciane od 9 do asa. Nie są to jednak wasze priorytety, polować będziecie na dzbanek ze złotem, kupkę pieniędzy, szczęśliwą podkowę, kulę tajemnic, butelkę szampana, złotego słonia czy też wróżkę, która jest tu warta aż 10 000 żetonów. To bardzo pokaźna kwota. Pamiętajcie też, że procent RTP jest tu nieznany, aczkolwiek jest to standardowe działanie Wazdan, które nie udostępnia informacji na ten konkretny temat.

Wspomniana już wróżka oznacza też symbole Wild, które zamieniają wszystkie inne z planszy, poza naturalnie Scatterami. Ten skrywany jest za szklaną kulą. Jeśli traficie ich 3, 4 lub 5, automatycznie otrzymacie 15 darmowych spinów do przekręcenia. Możecie ten i pozostałe systemy sprawdzić za pomocą wirtualnej waluty. To fikcyjna gotówka, którą studio udostępnia każdemu graczowi. Nie trzeba do tego zakładać nowego konta czy też składać depozytu nawet o najniższej wartości. Na tej podstawie dowiecie się wszystkiego, co w Lucky Fortune jest niezbędne.

Przy tak dużym jackpocie warto próbować!

Graj za darmo Lucky Fortune

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj za darmo w slot Lucky FortuneZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe