The Alchemist's Spell graj za darmo
Graj teraz

The Alchemist's Spell

  • PlayTech

Prezentujemy wam automat The Alchemist’s Spell. Jest to wideo slot od autorów ze studia Playtech. Samo w sobie jest to wielką rekomendacją i wskazuje nam drogę, na jaką się tu zdecydowano. Będzie prosto, z przyjaznym wyglądem i szatą graficzną. Nie braknie oczywiście skutecznie zaimplementowanej mechaniki. Sam tytuł bazuje na przygodach alchemików i magicznych zaklęciach. Jeśli zatem pasjonujecie się eliksirami i mitami czy też odkrywaniem tajemnic, jest to coś zdecydowanie dla was. Opisujemy wszelkie funkcje, które tam napotkacie, dlatego zachęcamy do reklamy i życzymy dużych wygranych.

Gra mieści się na planszy w stylu 5 bębnów i 3 rzędów, oferuje 243 drogi do zwycięstwa. Co to oznacza w praktyce? Każdy pojedynczy spin, jaki wykonacie, ma dokładnie tyle szans na wygraną. System obejmuje 243 zwycięskie układy. Chociaż to liczba pokaźna, nie jest nam znany procent RTP. Minimalne stawki będą tu niezwykle niskie. To dobra wiadomość dla osób, które nie lubią inwestować pokaźnych kwot.

Jeśli interesuje was grafika i mechanizm, to zaznaczamy, że jest tu ona prosta, przejrzysta, nawiązuje dokładnie do starych papirusów i ksiąg. Na dole widnieje stan konta a także wartość zakładu, obok z kolei znajdziecie wgląd w menu, przycisk gry automatycznej oraz stawki na pojedynczego spina, zakład maksymalny i rozruch gry. Przechodząc do symboliki, podstawowymi typami są te nawiązujące do kart, czyli od 9 do asa. Znacznie lepiej opłacane będą wszak grafiki konkretne, w tym skrole, księgi, fiolki z miksturami, stary alchemik. Gra nie oferuje dodatku bonusowego, nie jest jednak pozbawiona znaków Wild, Scatter oraz darmowych spinów. Pierwszy z nich gwarantuje wymianę znaczków z planszy, co daje kolejne szanse na sukces. Dodatkowo Wild ma kilka funkcji, zaprezentowanych za pomocą trzech różnych sztabek. Jeśli chodzi natomiast o scattery, to uruchamiają zestaw free spins.

Gorąco polecamy przetestować The Alchemist’s Spell, można tego dokonać również za darmo i bez zakładania konta w kasynie internetowym.

Graj za darmo The Alchemist's Spell

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

The Alchemist's Spell graj za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe