Arabian Caravan jednoręki bandyta bez rejestracji
Graj teraz

Arabian Caravan

  • Microgaming

Automat Arabian Caravan to doskonałe połączenie wersji klasycznej z nowoczesną. Specjalistami od takich zagrań są eksperci Microgaming. To studio deweloperskie w istocie doskonale łączy tradycyjnego jednorękiego bandytę z nowymi technologiami. W przypadku opisywanej przez nas gry motywem przewodnim są oczywiście średniowieczne karawany, które skrywały za sobą towary zdobywane na całym świecie. Zapraszamy do recenzji, na jej podstawie łatwiej będzie określić czy warto i dlaczego grać?

Jest to gra o mocnym układzie w stylu 5 bębnów i 3 rzędów, co w tym przypadku dodatkowo okraszono poprzez zainstalowanie 25 dróg do zwycięstwa, czyli tzw. paylines. To właśnie na nie polują gracze i to one odpowiadają za potencjalne wygrane. Stawki minimalne i maksymalne różnią się od siebie znacząco, dlatego każdy typ gracza bez trudu dostosuje swoje możliwości do oferty gry Arabian Caravan. RTP ukształtowało się tu na poziomie 95,88% z kolei jackpot podstawowy oszacowano na poziomie 1 000 żetonów. Przy dużych stawkach można tu zatem mówić o dość pokaźnych kwotach.

Przedstawiona mapa gry standardowo pokazuje nam duże logo w górnej części, a także wgląd w linie zwycięskie po lewej i prawej stronie. Na dole oczywiście nie braknie odnośnika do menu, a także stanu konta, przycisku gry automatycznej, wartości zakładu, a także pomarańczowego guzika SPIN, który w tym przypadku rzecz jasna odpowiada za rozruch. Symbolika tytułu bazuje na pustyni i karawanach, jednakże dodano także charakterystyczne znaki karciane od 10 aż do asa włącznie. Znacznie lepiej płatne będą wszak rozwiązania kluczowe, postać kupca, oaza, jego sprzedawane dobra. Nie ma co ukrywać, że mimo tego najważniejsze z punktu widzenia graczy okażą się oznakowania dodatkowe.

Mamy tutaj na myśli zarówno Scatter jak i Wild. To właśnie one zapewniają potencjalnie największe wygrane. Pierwsze z nich dodają fazę darmowych spinów, z kolei drugi odpowiadają za wymianę symboli z mapy, by gracz miał więcej szans na sukces. Jesteś zainteresowani grą na próbę?

Graj za darmo Arabian Caravan

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Arabian Caravan jednoręki bandyta bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe