Automat hazardowy Panther Moon bez rejestracji
Graj teraz

Panther Moon

  • PlayTech

Slot Panther Moon to wideo slot autorstwa Playtech. Jest to gra o bardzo charakterystycznym i ciekawym szablonie graficznym. Oczywiście głównym bohaterem będzie tu pantera, która przemierza swoje terytorium po nocy i poluje na świeżą zdobycz. Ten tytuł bardzo mocno akcentuje barwy fioletu, ale przede wszystkim oferuje nam ciekawe rozwiązania, które doskonale w tym przypadku łączą klasyczne sugestie z nowinkami technologicznymi. Jeśli zatem motyw wydaje się wam wystarczająco atrakcyjny, zapraszamy do dalszej części naszej krótkiej recenzji.

Playtech to specjaliści od ciekawych i wartych uwagi rozwiązań. Nic zatem dziwnego, że Panther Moon podoba się setkom tysięcy graczy. Gra opiera się na układ 5 kolumn i 3 rzędów, co jest bardzo typowe dla tego dewelopera i przede wszystkim, niezwykle sprawdzone pod kątem mechanizmów. Do tego dochodzi 15 dróg zwycięskich, czyli tzw. paylines. Stawki minimalne na linie zaczynają się od 1 żetonu, kończą na 10. Procent RTP ukształtował się tu na poziomie 95,17%, z kolei jackpot finalny sięga szalonych 10 000 żetonów, co samo w sobie jest doskonałą zachętą do zabawy.

Gra ma bardzo klasyczny wygląd, dlatego poza logotypem i bębnami w centralnej części, znajdziecie tu przede wszystkim zwycięskie linie po bokach. Wystarczy najechać myszką na któryś z kwadracików, by poznać drogi na które potem zapolujecie. NA dole z kole znajdziecie przyciski wyboru menu, a także granych linii: 1, 3, 5 i 9. Do tego dochodzi wybór stawek minimalnych i maksymalnych, gra automatyczna i start zabawy, gdzie możecie wykorzystać zaimplementowany system odbioru nagród.

Tytuł oferuje wam nie tylko znaki karciane, ale też wszelkiej maści rośliny, wilki czy samą panterę. Oczywiście najważniejsza będzie symbolika Wild oraz Scatter. Pierwsze z tych znaków zamieniają inne grafiki z planszy, by lepiej dopasować się do gracza, drugie z kolei włączają fazę darmowych spinów. Panther Moon oferuje dodatkowo grę bonusową.

W całość możecie pograć przy użyciu wirtualnej waluty. Nie wymaga ona zakładania konta.

Graj za darmo Panther Moon

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Panther Moon bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe