Darmowa gra maszynowa Cashapillar
Graj teraz

Cashapillar

  • Microgaming

Slot Cashapillar jest absolutnym hitem Microgaming. To studio deweloperskie przygotowało pozycję, której ze świecą szukać u konkurencji. Można tak stwierdzić chociażby ze względu na unikatowy system planszy. Sam tytuł nawiązuje wszak do dziwnych robaczków, które przemierzają pola. W tej krótkiej recenzji chcemy wyjaśnić całą wyjątkowość gry, a także wskazać na jej wszelkie mocne strony, bo tych rzeczywiście będzie w tym przypadku sporo.

Microgaming przede wszystkim chciało zaprezentować coś świeżego. Abstrahując od motywu natury, którzy rządzi grą, znajdziecie tu niebywały układ 5 kolumn i 5 rzędów. To rozwiązanie 5 x 5 jest niezwykle rzadkie i spotkacie je tylko w kilku pozycjach na całym rynku. Co równie ciekawe, przygotowano do tego 100 zwycięskich linii, czyli tzw. paylines. To na nie polują gracze i ich należy upatrywać na planszy. Minimalna stawka na linię to 1 żeton, maksymalna to aż 10. Nie będzie zatem problemu, by każdy gracz dopasował system do swoich wymagań i możliwości. RTP oszacowano na dokładnie 95,13% z kolei jackpot bazowy wynosi tu 1 000 żetonów. Wygrane mogą być pokaźniejsze w zależności od systemów, które uruchomicie.

Plansza jest oczywiście nietypowa, bo znacznie większa. Po obu stronach znajdziecie dodatkowo spis wszystkich zwycięskich linii. Wystarczy najechać myszką na konkretną liczbę, by przekonać się, co was czeka. Na dole widnieją odnośniki do menu, stanu konta czy też granych linii, wartości zakładu czy przycisku gry maksymalnej. Rozruch to oczywiście czerwony guzik SPIN.

Oferowane tu znaki to nie tylko karcianki do asa włącznie, ale też wspomniane już robaczki, niektóre nawet z mikrofonami! Ten fikcyjny świat jest przede wszystkim barwny i wciągający. Microgaming zadbało przy tym o to, byście mogli wykorzystać symbolikę Wild ukrytą pod nazwą gry, a także o Scattery. Pierwsze wymieniają grafiki z całej planszy, drugie z kolei aktywują darmowe spiny, które rzecz jasna mogą być odnawialne.

Gra dostępna jest do zabawy przy wykorzystaniu wirtualnej waluty.

Graj za darmo Cashapillar

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra maszynowa CashapillarZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe