Automat do gry Aquarium
Graj teraz

Aquarium

  • Playson

Slot Aquarium to bez dwóch zdań video slot, który można zaliczyć do klasyki gatunku. Firma Playson stworzyła go już parę lat temu i od tego czasu do dziś cieszy się całkiem sporym powodzeniem wśród graczy na całym świecie. Jak sama nazwa wskazuje, mamy tu do czynienia z grą opartą na motywach ryb i akwarium. Znajdziemy przez to symbolikę związaną ze światem wodnym. Mocny aspekt? My sami możemy się całkiem dobrze na tym wzbogacić.

Aquarium to standardowy automat online, który składa się z 5 bębnów oraz 3 rzędów. Playson zdecydowało się umieścić na nim 30 linii wygrywających, co obecnie jest standardem w branży. Maksymalna stawka w grze wynosi aż 200 monet, dzięki czemu mamy szerokie pole manewru pod względem wysokości stawek czy obranej przez siebie strategii.

W przypadku Aquarium producent całkowicie zrezygnował z symboli karcianych, które najczęściej pojawiają się w takich automatach. Spotkamy za to symbolikę związaną z rybami. Są to między innymi: siedem rodzajów ryb, z czego zdecydowane różnice będą bazować na ich kolorystyce a także rzecz jasna potencjalnych wygranych z tym związanych. W przypadku wszystkich postaci możemy maksymalnie wygrać aż 10 tysięcy monet!

W grze zastosowano również symbol wild oraz scatter. W przeciwieństwie do wielu innych gier, tutaj wild zastępuje tylko 4 symbole z rybami, czyli najmniej wartościowe w grze. Scatter z kolei jest w stanie zwiększyć naszą końcową wygraną.

Grę tą całkowicie możecie przetestować za darmo, poznając wszelką mechanikę. Łatwiej też będzie rozróżnić ryby a także pojawiającą się rozgwiazdę, będącą tu ważnym dodatkiem. Aby przejść w taki tryb wystarczy włączyć slota i cieszyć się jego możliwościami. Wirtualna waluta jest absolutnie nieograniczona, tak ilościowo jak i czasowo. Fikcyjna gotówka nie wymaga przy tym zakładania konta oraz składania depozytu.

Gorąco polecamy, nie tylko osobom, które cenią sobie akwarystykę i wszelkie tematy powiązane z hodowlą własnych rybek. Jest po prostu ciekawie, z dużymi nagrodami.

Graj za darmo Aquarium

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat do gry AquariumZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe