Gra hazardowa Book Of Magic online
Graj teraz

Book Of Magic

  • Wazdan

Automat Book of Magic to niezwykle ciekawa i wciągająca zabawa od studia Wazdan. Deweloper wprowadza nas w świat niebywałej magii i czarnoksiężników nią pałających. To ciekawa alternatywa do klasycznych i prostych gierek, które spotykamy na co dzień. Magiczny klimat przełożyć może się na idealną zabawę, bowiem w ofercie znajdziemy klasyczną kumulację w wysokości 50 000 żetonów, a także wysoki stopień RTP, który w tym przypadku nie został upubliczniony w konkretnej wartości. Przenieśmy się zatem na 5-bębnową planszę z 3 rzędami i rozpocznijmy tą intrygującą rozrywkę. Czy warto?

Gra zagwarantuje 20 zwycięskich układów i bardzo niską stawkę za pojedynczego spina. Każda linia warta jest wyłącznie 0,01 żetonu, dzięki czemu tytuł ucieszy również osoby nowe, które nie lubią inwestować dużych środków. Plansza nawiązuje do kosmosu i przemierzających go bohaterów. Na dole znajdziecie liczbę granych linii, wartość żetonów, zakład maksymalny czy grę automatyczną. Po obu stronach planszy dodatkowo znajdują się dziurki, po najechaniu na które znajdziecie ustawienia zwycięskie. Gra Book of Magic oferuje serię podstawowych symboli karcianych aż do oczywiście asa, który z tego zestawienia jest płatny najlepiej.

Główną atrakcją tej pozycji Wazdan jest znak Scatter, ukryty pod logotypem tajemnej księgi. Pojawia się ona na kolumnie 3, 4 i 5 i gwarantuje 10 darmowych spinów, które mogą być w tej fazie odnawiane.

Wszystko to możliwe jest do sprawdzenia przy wykorzystaniu wirtualnej waluty. Wiecie czym ona jest? To fikcyjna gotówka, która bez konieczności rejestrowania konta czy składania depozytów, pozwala na grę w dany tytuł. Nie inaczej jest z opisaną przez nas grą. Wystarczy przejść do niej i rozpocząć przygodę. Takie środki są nieskończone, dlatego grać będziecie tak długo, jak tylko uznacie za słuszne. Biorąc jednak pod uwagę prostotę tego hitu, bardzo szybko przejdziecie do rywalizacji o prawdziwą kasę.

Pamiętajcie, że najważniejsze będą tu symbole powiązane z legendami i mitami. Będzie zatem duży zamek (20 000 żetonów!) oraz czarnoksiężnik.

Graj za darmo Book Of Magic

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Book Of Magic onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe