Darmowa maszyna wrzutowa Alice in Wonderslots
Graj teraz

Alice in Wonderslots

  • Playson

Automat Alice in Wonderslots to dzieło studia Playson. Deweloper ponownie dostarczył nam hit, który prezentuje doskonałe animacje i zabiera nas w świat Alicji w krainie czarów. Jeśli lubicie odskocznie od codzienności i przypominają się wam bajki i historie z dzieciństwa, zdecydowanie powinniście się zainteresować wideo slotem. Udostępnia on wiele możliwości, których wcześniej mogliście nie znać. Zapraszamy do krótkiej lektury w której wyjaśniamy dlaczego jest to tytuł godny uwagi i zainwestowania pieniędzy.

Wideo slot od Playson ma bardzo prosty układ graficzny, aczkolwiek dodatkowo uzupełniony przez animacje. Główną ich bohaterką będzie wspomniana już Alicja, która trafiła do innego, niezwykłego i pełnego magii świata. Plansza udostępnia rozwiązanie w stylu 5 bębnów i 3 rzędów. Po obu stronach mapy widoczne są oczywiście układy zwycięskie na które będziecie polować. W tym przypadku jest ich 20, z czego RTP ukształtowane jest na poziomie 95,21%. To standardowy współczynnik dla tego studia, gwarantujący częste wygrane, bez względu na wybierane stawki. Na dole mapy dodatkowo znajdziecie stan konta, a także wartość zakładu, możliwość wyboru gry maksymalnej i przycisk rozpoczęcia gry.

W grze dostępne są znaki karciane od J do asa, z czego ten ostatni płatny jest w wysokości 15,00 żetonów. Dodatkowo cztery symbole graficzne nawiązują do magicznego miejsca czyli bohaterów znanych nam z książki. Najważniejsze znaki to rzecz jasna Wild, skrywany za znakiem szalonego kota oraz Scatter w postaci eliksiru. Pierwszy automatycznie uruchamia fazę respin znaków nie pasujących do zestawienia, dzięki czemu gracz otrzymuje możliwość wygrania większych pieniędzy. Scattery z kolei włączą fazę darmowych spinów, na podstawie których zakręcicie kompletnie bez ponoszenia kosztów, za stawkę ostatniego płatnego spina. W tej fazie dostępna jest też Alicja. Jej pojawienie nie jest związane z konkretnymi układami i gwarantuje sukces za każdym razem.

Wszyscy zainteresowani mogą pograć w Alice in Wonderslots za darmo. Wszystko za sprawą zaimplementowanej wirtualnej waluty. Pozwala ona bez rejestracji poznać cały system tego tytułu, bez limitu czasowego.

Graj za darmo Alice in Wonderslots

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa maszyna wrzutowa Alice in WonderslotsZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe