Darmowy automat do gry Alkemors Tower
Graj teraz

Alkemors Tower

  • Betsoft

Automat Alkemor's Tower jest jedną z ciekawych gier hazardowych, za którą stoi studio Betsoft Gaming. Opowiada nam o pewnej wieży, w której to znajduje się tajemniczy czarnoksiężnik. Spotykamy go już przy samych bębnach, gdzie znajduje się również jego księga zaklęć. Całość pod względem graficznym robi całkiem dobre znaczenie.

Alkemor's Tower jest grą, w której zetkniemy się z 5 bębnami oraz 3 rzędami. Zamiast kilkunastu czy kilkudziesięciu linii wygrywających Betsoft zdecydował się na popularny system 243 ways to win, dzięki czemu mamy o wiele większe szanse na utrafienie lepszych lub gorszych układów na bębnach. Do wyboru mamy 30, 60, 90, 120 lub 150 monet o wartości miedzy 0.02 a 1.00. W ten oto sposobów w Alkemor's Tower mogą grać zarówno osoby ostrożne z niskimi stawkami jak i ci z większą zawartością portfela.

Alkemor's Tower jest grą hazardową, która zawiera wyłącznie tematyczne symbole na bębnach. Znajdziemy w związku z tym wagę do odmierzania składników, list, muchomora, worek z kamieniami szlachetnymi, złoty pierścień, złote monety, zielone kamienie oraz samego czarnoksiężnika. Nasz mag może nam przynieść do 1750 monet. W Alkemor's Tower obecne są również symbole specjalne. Jeśli utrafimy 3 magiczne księgi, to otrzymamy 10, 12 lub 15 darmowych spinów. Podczas darmowej gry na bębnach pojawić się mogą inne symbole w postaci magicznych roślin lub też w drugiej opcji - kosmosu. W systemie gry obecne są także 4 Elemental Spells. Takie zaklęcia przynoszą odmienne nagrody. Wodne na 3 bębnie sprawiają, że wiele innych symboli zamienia się w wild. Ziemne zaklęcie przynosi takie same efekty jak poprzednie. Powietrze to z kolei ciekawa opcja przemieszania wszystkich symboli na bębnach. Z kolei ogień na bębnach 2, 3 , 4 i 5 zamienia wiele symboli w wild. Dzięki takim symbolom zaklęć znacząco zwiększamy swe szanse na wygrane.

Alkemor's Tower to całkiem ciekawa gra hazardowa, w której znajdziemy wiele specjalnych symboli, które wpływają na większe wygrane i atrakcyjność rozgrywki.

Graj za darmo Alkemors Tower

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat do gry Alkemors TowerZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe