Graj bez rejestracji w Valhalla
Graj teraz

Valhalla

  • Wazdan

Jednoręki bandyta Valhalla to dzieło firmy Wazdan. Jest to gra hazardowa osadzona w tematyce nordyckiej, gdzie w mitologii nordyckiej stanowi ona miejsce przebywania poległych w chwale wojowników oraz krainę wiecznego szczęścia. Oprawa graficzna czy symbole nawiązują właśnie do tej krainy. Jeśli chodzi o względy wizualne, to slot Valhalla prezentuje się całkiem dobrze - posiada ładną oprawę graficzną, dobrze wykonane symbole.

Valhalla jest przykładem maszyny wrzutowej zbudowanej z 4 bębnów oraz 3 rzędów. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie w grze aż 54 linii wygrywających. Są to stałe linie, których wielkości nie jesteśmy w stanie zmieniać. Jeśli chodzi o zakłady możliwe w grze, to ich zakres wynosi od 0.10 do 100.00, dzięki czemu możemy wybierać różne stawki i strategie gry. Na wysokość końcowego zakładu wpływ będzie miało także siedem poziomów monety.

Valhalla jest slotem z kilkoma mniej lub bardziej istotnymi symbolami. Najwięcej na bębnach spotkamy symboli karcianych A, K, Q, J, które są jednak zaprezentowane w nordyckiej formie. W systemie obecne są także postaci kobiet, mężczyzn, wojowników oraz Bragi, czyli syna Odyna i Gunnlod, który strzegł bram do Walhalii. Właśnie ten ostatni symbol jest najbardziej cenny w grze, gdyż przynosi nam 500 monet. W systemie obecny jest także wild jako kobieta w zbroi. Zastępuje on wszystkie inne symbole na bębnach. Warto jednak wiedzieć, że kombinacja z co najmniej 3 wildami nie jest liczona jako wygrywająca. w Valhalli obecna jest także opcja gamble. Stajemy jako wojownicy przed dwiema bramami i wybieramy jedną z nich. Wtedy Braga zadecyduje czy zostaniemy wpuszczeni czy zrzuceni do piekła. Jeśli nam się uda, to podwajamy swa wygraną. Możemy jednorazowo spróbować do siedmiu podwojeń pod rząd.

Valhalla to całkiem interesująca maszyna wrzutowa, która zaskakuje ładną grafiką oraz aż 54 liniami wygrywającymi. Przy odpowiedniej strategii jest w stanie przynieść nam całkiem pokaźne wygrane. Zapraszamy już teraz do jej przetestowania w wybranym kasynie online.

Graj za darmo Valhalla

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Graj bez rejestracji w ValhallaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe