Automat hazardowy Joker Explosion za darmo online
Graj teraz

Joker Explosion

  • Wazdan

Joker Explosion to automat online, który został stworzony przez coraz bardziej cenione i popularne na rynku studio Wazdan. Mamy tutaj do czynienia z video slotem, który należy do klasycznego gatunku Joker. Jest to automat online, który cechuje się niezwykle prostą grafiką oraz zwykłą warstwą dźwiękową. Jest przy tym niezwykle prosty w obsłudze i zapewne przypadnie do gustu zwolennikom prostych gier hazardowych.

Joker Explosion to video slot, który składa się z 4 bębnów i 3 rzędów z symbolami. Jest to automat online, który posiada 7 wbudowanych linii wygrywających. Minimalny zakład w grze wynosi tutaj 0.10, natomiast najwyższa stawka to aż 100.00. Taki zakres wysokości stawek będzie miał istotny wpływ na nasze wygrane, jak i również końcowe ustalenie budżetu czy strategii w czasie całej gry.

Joker Explosion to przykład klasycznego automatu, który czerpie wiele ze standardowych jednorękich bandytów. w związku z tym znajdziemy w nim wiele symboli charakterystycznych dla tej kategorii. Mowa tutaj o przede wszystkim o symbolach karcianych czyli A, K, Q, J, 10 oraz 9. Przynoszą one oczywiście mniejsze lub większe wygrane. W systemie gry obecny jest także symbol detonatora. Jest on w stanie zagwarantować nam aż 2000 monet. To jednak nie koniec, albowiem w grze obecne są także 2 symbole specjalne: wild oraz scatter. Wild jako tytułowy Joker zastępuje na bębnach wszystkie inne symbole z wyjątkiem scatter. Jeśli wild nie przyniesie nam żadnej wygranej, to przynajmniej pozostanie na bębnie w przypadku kolejnego obrotu. Scatter pod postacią dynamitu przynosi nam 10 lub 20 darmowych spinów, przez co możemy liczyć na darmowe wygrane.

Joker Explosion to niezwykle prosta gra hazardowa, która stanowi nawiązanie do tradycyj swego gatunku. Z pewnością ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie nie 3 czy 5, lecz 4 bębnów, co jest miłą odmianą w kategorii video slotów online. Jest to automat, który przypadnie do gustu miłośnikom prostszych maszyn wrzutowych. Możemy w nim liczyć na całkiem porządne wygrane.

Graj za darmo Joker Explosion

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Automat hazardowy Joker Explosion za darmo onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe