Maszyna wrzutowa What On Earth za darmo
Graj teraz

What On Earth

  • Microgaming

What on Earth Slot to automat online typu jednoręki bandyta, którego twórcą jest studio Microgaming. jest to kosmiczny video slot, albowiem jego tematyka dotyczy kosmitów. Zetkniemy się tutaj z obcymi planetami, przedziwnymi stworzeniami z odległych galaktyk. What on Earth pod względem graficznym oraz dźwiękowym prezentuje się na całkiem dobrym poziomie. Szczególne wrażenie robią efekty dźwiękowe niczym z filmów science fiction. Ciekawostką dla niektórych może być to, iż dźwięk w tle zaczerpnięty został ze znanego filmu Kontakt z 1997 roku i oznacza on przeszukiwanie kosmosu w celu znalezienia sygnału.

What on Earth to video slot składający się 5 bębnów oraz 3 rzędów. Umieszczono na nim 9 linii wygrywających. Minimalny zakład w grze wynosi 0.01, natomiast maksymalna stawka to 90. W wyniku tego mamy całkiem szerokie pole pod względem obieranej strategii czy wysokości stawek. W What on Earth zetkniemy się z różnego rodzaju symbolami. Jest to w pewien sposób standardowa owocówka stworzona jednak w nieco inny sposób. Wśród dostępnych znaków na symbolach wymienić możemy wiśnię, pomarańczę, śliwkę, arbuza. Przynoszą one jednak mniejsze nagrody. Na znacznie więcej liczyć możemy dzięki asteroidzie, kosmicie czy panelu sterowania. W grze umieszczone zostały także symbole specjalne. Wild jako logo What on Earth zastępuje na bębnach wyłącznie symbol kosmity oraz panelu sterowania. Dostępny jest także scatter pod postacią 3 statków kosmicznych. Każde 3 z nich przynoszą inne nagrody bonusowe. Jednym z nich jest Beam'em Up Bonus, kiedy to możemy liczyć na przelicznik głównej stawki od x3 do nawet x200. Interesujący jest także destination bonus. Wybieramy w nim jedną z dostępnych opcji, dzięki czemu możemy w ostateczności wygrać nawet do x400 naszej stawki.

What on Earth to wyjątkowy automat online, który gwarantuje nam niezwykle wysokie wygrane. Spora ilość gier bonusowych oraz różnorodność w ich nagradzaniu sprawia, że za każdym razem możemy liczyć na coś innego. W związku z tym koniecznie już teraz warto wypróbować What on Earth na stronie lub w jednym z kasyn internetowych.

Graj za darmo What On Earth

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Maszyna wrzutowa What On Earth za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe