Darmowa gra hazardowa Stampede
Graj teraz

Stampede

  • Betsoft

Jednoręki bandyta Stampede to gra hazardowa od firmy Betsoft Gaming. Jest to produkcja, która tematycznie nawiązuje do afrykańskiej sawanny. Nie tylko spotkamy na bębnach symbole zwierząt z tego miejsca, lecz całe tło dla systemu gry to po prostu piękna sawanna. Pod względem wizualnym Stampede prezentuje się całkiem dobrze. Gra jest niezwykle czytelna. Warto również wspomnieć o miłej dla oka melodii w tle.

Stampede jest przykładem trochę nietypowego automatu online, który zbudowany jest z 5 bębnów oraz 4 rzędów z symbolami. Zwykle jesteśmy przyzwyczajeni do 3 rzędów. W Stampede nie ma ustalonych linii wygrywających. Liczone są wszystkie układy, co sprawia, że mamy tu aż 1024 sposoby na wygrane! W grze możemy wybierać wartość monety między 0.02 i 1.00 jak i również samą ilość monet: 40, 80, 120, 160, 200. W ten oto sposób możemy grać zarówno za niskie stawki jak i całkiem spore pieniądze.

W Stampede mamy do czynienia z wymieszaniem symboli, albowiem obok zwierząt afrykańskich na bębnach spotkamy takżę figury karciane: A, K, Q, J, 10. Te drugie oczywiście przynoszą niższe wygrane. Na więcej liczyć możemy dzięki antylopie, żyrafie, zebrze, orłowi, gepardowi oraz słoniowi. Ten ostatni jako największe zwierze przynosi nam również najwyższe wygrane - do 1500 monet. To jednak nie wszystko, co znajdziemy w Stampede. W grze obecny jest także scatter jako wielkie drzewo. Jeśli trafimy 3 takie symbole, to zyskujemy 400 monet i 8 darmowych spinów. Przy 4 jest to 2000 monet i 12 spinów, a 5 aż 4000 monet i 20 darmowych spinów. Wild jest w stanie zastępować wszystkie standardowe symbole na bębnach. Pojawia się na bębnach 2, 3 i 4, przynosząc nam także lepszy przelicznik za wygrane.

Bez dwóch zdań jednoręki bandyta Stampede to gra, która wielu osobom przypadnie do gustu. Mamy tu całkiem wysokie wygrane, bardzo ładną grafikę, opcję double up, zróżnicowane symbole. Warto sprawdzić jej możliwości.

Graj za darmo Stampede

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowa gra hazardowa StampedeZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe