Gra wrzutowa Riches of Ra za darmo
Graj teraz

Riches of Ra

  • Play'n GO

Slot Riches of Ra jest jedną z najpopularniejszych produkcji studia deweloperskiego Play N’ Go. To flagowa pozycja, która wciąga na dziesiątki godzin. Nic zatem dziwnego, że tak wielu graczy zdecydowało się usiąść i spróbować swoich sił właśnie tutaj. Gra nawiązuje oczywiście do starożytnego Egiptu, stąd też wszelkie oznakowanie i historia przewodnia będzie nakierowana na takie rozwiązanie. Gorąco zapraszamy was do naszej krótkiej recenzji, w której sprawdzamy wszelkie możliwe atuty i możliwości tej pozycji rynkowej.

Jeśli interesuje was mechanika i systemy zastosowane w Riches of Ra, to Play N’ Go zadbało tu o całkowitą transparentność. 5 bębnów a także 3 rzędy zapewniają bezpieczną i udaną zabawę. Maksymalnie zagracie tu o 15 zwycięskich linii, czyli tzw. paylines. Są to układy gwarantujące wygrane. Minimalna stawka na linię to 1 żeton, maksymalna to z kolei pięć. Łatwo się zatem dostosować bez względu na cele w samej grze. RTP oszacowano na 94% z kolei jackpot wyniesie 2 500 żetonów.

A grafika? Na górze widnieje duże logo, nawiązujące do boga Ra. W centralnej części jest oczywiście system rozruchu, a po lewej i prawej znaleźć można cyfry, które nawiązują do granych linii. Kliknięcie w nie pokaże którego układu dotyczy. W dolnej części znajdziecie stan konta, a także wartość finanlną spina. Dobierzecie grane linie a także stawkę zakładu, w tym jego maksymalną wersję. Nie brakuje odnośnika do gry automatycznej, spin oznaczony jest czerwonym, wyraźnym napisem.

Symbolika z gry to oczywiście karty od 10 do asa włącznie, aczkolwiek najważniejsze będą symbole egipskie. Kluczowe z punktu widzenia graczy są Wild i Scatter. Pierwsze z nich wymieniają inne grafiki z mapy, drugie natomiast gwarantują fazę darmowych spinów, które mogą być odnawialne, jeśli tylko się wam poszczęści.

Gra jest całkowicie darmowa w trybie wirtualnej waluty. Nie ma z nią ograniczeń czasowych i ilościowych, nie wymaga też rejestracji bądź składania żadnego depozytu. Interesujące?

Graj za darmo Riches of Ra

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Riches of Ra za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe