Darmowy automat do gry Reel Spinner
Graj teraz

Reel Spinner

  • Microgaming

Łowicie ryby? Albo mieliście na to kiedykolwiek ochotę? Właśnie w stronę takich graczy powstał slot Reel Spinner. To propozycja rynkowa w całości wyprodukowana przez studio Microgaming. Jej motywem głównym jest właśnie morze, na tle którego znajdziecie wszelkie możliwe skojarzenia z wędkowaniem. Jest przyjaźnie, a przy tym bardzo prosto. Jak zawsze na tym etapie naszych recenzji, pragniemy wam przypomnieć, że ten deweloper wykorzystuje wirtualną walutę, tzw. demo credits. Za jej sprawą możecie przetestować grę całkowicie za darmo. Oznacza to brak depozytu, ale co ważne, także nie ma konieczności zakładania konta czy wypełniania długich formularzy. Po prostu klikacie i przechodzicie do gierki. Zachęcamy do zabawy, tymczasem przedstawiamy wszystkie główne i mocne strony zagadnienia.

Reel Spinner, jak większość tytułów od Microgaming, bazuje na układzie 5x3. Do tego dochodzi 15 zwycięskich linii na które będziecie polować. Na dole strony znajdziecie ilość posiadanych kredytów, wartość zakładu, potencjalną wygraną, grę automatyczną i naturalnie przycisku „Spin”, który odpowiada za rozruch zabawy. Maksymalnie wygracie w tym przypadku równowartość o 10 000 razy większą od tej, którą postawiliście, jest to zatem kwota pokaźna, której często brakuje w klasykach, dostępnych na rynku. Symbole z mapy? Głównie wszelkie rodzaje ryb, ale do tego kompas, dźwignia przyśpieszenia w motorówce, kołowrotek czy też ważniejsze znaczki, jak scatter. Uruchamia to system darmowych spinów. Podzielony został na dwa etapy, na początku wybieracie jeden z symboli pod którymi skrywane są nagrody. Najpierw sięgniecie nawet po 20 zakręceń, a potem jeszcze dodatkowo zarzucicie wędką, by zyskać jaki mnożnik bonusów trafiliście.

Dochodzi do tego klasyczny znak Wild, który również może paść na planszy, wspólnie z potencjalnie zamienionymi symbolami, otrzymujecie zatem kilka ciekawych opcji, z czego najważniejszą jest gierka dodatkowa. Jeśli uda się trafić mnożnik x5, wygracie naprawdę pokaźne kwoty. Gra nawiązuje do podobnych produkcji, jak Big Catch (Novomatic) czy Lucky Larry’s Lobsters Mania 2 (IGT).

Graj za darmo Reel Spinner

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Darmowy automat do gry Reel SpinnerZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe