Chinese New Year automat online
Graj teraz

Chinese New Year

  • Play'n GO

Miło nam zakomunikować, że Play N’ Go zdecydowało się pójść śladem słynnych chińskich tradycji. Dzięki temu otrzymaliście slot Chinese New Year, czyli grę, która jest doskonałym połączeniem klasycznych rozwiązań oraz nowoczesnych zmagań technologicznych. Studio deweloperskie dołożyło wszelkich starań, abyśmy otrzymali produkt mocny i ciekawy wizualnie. Specjalnie dla was po krótce recenzujemy grę i sprawdzamy wszystkie jej mocne oraz słabe strony. Chociaż tak właściwie, tych drugich tu na pewno nie znajdziemy.

Zaczniemy od podstaw. Chinese New Year bazuje na 5-bębnowym układzie. Jest najbardziej popularny i sprawdzony wśród gier slotowych. Wykorzystuje też 3 rzędy, a do tego minimalne stawki dla graczy. Dzięki temu inwestycje dla początkujących będą naprawdę niewielkie. Maksymalne rozdania zadowolą z kolei tzw. high rollerów, czyli osoby nakierowane na pokaźne wygrane pieniężne. Zdecydowano się też przy okazji na implementację systemów Wild, Scatter, darmowych spinów a także gry bonusowej, którą możecie rozegrać w trakcie zabawy.

Wszystko możecie sprawdzić za darmo. Służy do tego wirtualna waluta, którą dodano do systemu. Nie wymaga ona rejestracji, wpłaty, a przy tym wszystkim będzie nieograniczona. Dzięki temu poznacie wszelkie możliwości Chinese New Year nie inwestując w to gotówki. Na dole planszy znajdziecie spis posiadanych kredytów, ale też wgląd w wygrane linie, przycisk automatycznej gry, wybór stawki, potencjalną wygraną a także guzik SPIN.

Znaki tam występujące to dla odmiany nie symbole chińskie lecz wiele odmian powiązanych ze zwierzętami, od psów, przez kozy, byki, konie, świnki, króliki i lwy czy szczury. Dość nietypowo, prawda? Polować warto szczególnie na symbol Wild, jest tu dobrze płatny, a dodatkowo podmienia inne znaki z planszy, by osiągnąć jak najlepszy rezultat. Scattery aktywują z kolei darmowe spiny, które są odnawialne. Gra bonusowa pojawia się losowo i podbija wszelkie wygrane, jeśli tylko dobrze się wstrzelicie.

Spinowanie jest tu szalenie przyjemne i przyjazne dla oka, co bardzo często będzie dla was głównym wyznacznikiem. Gorąco polecamy pograć.

Graj za darmo Chinese New Year

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Chinese New Year automat onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe