Fireworks Master darmowa maszyna hazardowa
Graj teraz

Fireworks Master

  • Playson

Automat Fireworks Master jest jedną z najbardziej zaawansowanych graficznie i mechanicznie gier Playson. To studio deweloperskie lubi mieszać style, dlatego często wracamy do klasycznego jednorękiego bandyty. W tym wszak przypadku otrzymamy produkt, który skierowany jest do osób nastawionych na mocne i innowacyjne technologie. Panda, która jest tu głównym bohaterem znajduje się na barwnej planszy nawiązującej do fajerwerków i kultury bliskiego wschodu. Sprawdzamy dla was jak całość przekierowana jest na atuty i mocne strony z których dobrze będzie skorzystać.

Gra przenosi nas na bardzo atrakcyjną działkę wielkiej pandy. Plansza obejmuje 5 bębnów i 3 rzędy, czyli technologię najbardziej sprawdzoną. To co jednak odróżnia Fireworks Master od konkurentów to podejście do tzw. paylines, czyli wygrywających układów. W tym przypadku standardowo jest ich 243, aczkolwiek liczba ta w zależności od etapu gry może przekroczyć nawet 3 200! Oznacza to, że każdy pojedynczy spin jaki wykonacie ma właśnie tyle szans na sukces. Ostatecznie RTP wynosi tutaj przeszło 95%.

Gra pokazuje wam animowaną plansze na której zwykle śpi nasz twórca rakiet. Na górze widnieje logotyp oraz oznakowanie free spins. Pod planszą znajdziecie z kolei przejście do informacji, ale też przyciski wyboru stawek, gry maksymalnej czy też automatycznej. Podstawowe znaki w grze to bambusy od jednego do trzech, a także kwiaty, rybka, kot czy złote kapelusze. Kluczowe są tu oznakowania Wild ukryte pod złotą pandą, wymieniają one wszelkie inne symbole z planszy, oczywiście poza bonusowymi. Ten z kolei oznakowany jest jako lampion, który w zależności od ilości może dać wam darmowe spiny od jednej sztuki aż do maksimum.

W Fireworks Master pojawia się też opcja Multiplayer, gdzie powiększa się liczba rzędów. W grze bonusowej pojawia się koło fortuny gdzie wybierzecie nagrodę. Całość możecie bez trudu poznać za pomocą wirtualnej waluty, którą udostępnia Playson. Nie ma tu konieczności zakładania konta czy składania depozytów, po prostu zagracie za friko!

Graj za darmo Fireworks Master

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Fireworks Master darmowa maszyna hazardowaZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe