Puppy Love jednoręki bandyta bez rejestracji
Graj teraz

Puppy Love

  • Betsoft

Automat Puppy Love przeniesie was w zwierzęcy świat ukochanych psiaków. Studio deweloperskie Betsoft, które odpowiada za przygotowanie i wdrożenie produkcji na rynek. Jak zatem prezentuje się ta kraina pełna czworonogów? Specjalnie dla was sprawdzamy wszystkie potencjalne rozwiązania, oceniamy dźwięki i grafikę, a także mechanizm, który zdecydowano się zastosować. Na podstawie tej lektury z łatwością podejmiecie decyzję dotyczącą przyszłej gry i zabawy, również za prawdziwe pieniądze.

W Puppy Love zastosowano klasyczne rozwiązanie 5 bębnów a także 3 rzędów, co oznacza, że jest tu mechanizm sprawdzony przez setki tysięcy graczy z całego świata. Betsoft zresztą słynie z wdrożeń tego właśnie rodzaju. Przywita was skoczna i lekka muzyka, podobnie jak i wszystkie dźwięki podczas samej gry. W górnej części widnieje barwny logotyp, ale też odnośniki do menu w którym sprawdzić możecie wszelkie zwycięskie linie, czyli tzw. paylines. Jest ich łącznie 20 i to właśnie na nie polujecie w trakcie tej rozgrywki.

Dolna część mapy to prawdziwe centrum sterowania, aczkolwiek rzecz jasna, niezwykle uproszczone. Widnieje tam wybór granych linii, wartość żetonu i ogólna stawka gry, a także przycisk gry automatycznej czy saldo konta.

Przechodząc do mechaniki, znajdziecie tam sporo standardowych wzorów, od obroży przez karmę dla zwierzaków. Jest też kilka ras psiaków (7) i znaki bonusowe. Nie braknie zatem systemu Wild, odpowiedzialnego za wymianę symboli z mapy, a także Scatterów, które w tym przypadku aktywują grę dodatkową. W tym przypadku staniecie naprzeciw sześciu piesków do adopcji. W zależności od wyboru trafiać na wasze konta będą pokaźniejsze kwoty pieniędzy.

Rzecz jasna Puppy Love oferuje system gry przez wirtualną walutę, co oznacza, że fikcyjna gotówka wkracza do akcji. Nie wymaga ona zakładania konta czy też składania jakiegokolwiek depozytu. Jest też nieograniczona czasowo i ilościowo, dzięki czemu pogracie i poznacie wszelkie zastosowane tu rozwiązania.

Wideo slot to znana propozycja Betsoft, którą polecamy nie tylko fanom psów, ale każdemu zwolennikowi świetnej zabawy.

Graj za darmo Puppy Love

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Puppy Love jednoręki bandyta bez rejestracjiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe