Gra hazardowa Kawaii Kitty online
Graj teraz

Kawaii Kitty

  • Betsoft

Myśleliście kiedyś o słodkim wideo slocie? Automat Kawaii Kitty, autorstwa studia Betsoft, jest na to odpowiedzią. Ta niezwykła przygoda rozpocznie się od przepięknych kotków, tym samym motywem przewodnim będzie przede wszystkim odniesienie do kotów z wielkimi oczami, które można kojarzyć z japońskiego anime. Specjalnie dla was sprawdzamy, dlaczego warto pograć i jakie są mocne strony tego rozwiązania. Przenieśmy się zatem do lat młodości, gdzie owocówki królowały w każdym lokalu.

Przede wszystkim ten slot jest o tyle ciekawy, że jest prosty i przyjazny do rozrywki. Zamieszczono na nim 5 bębnów i 3 rzędy. Uatrakcyjnieniem jest na pewno dodanie aż 10 zwycięskich linii. Tzw. paylines w tej liczbie to prawdziwa rzadkość, dlatego powinno się korzystać możliwie jak najwięcej. Stawki dostosowano głównie do graczy nowych, którzy nie lubią inwestować zbyt wiele. Betsoft dołożyło wszelkich starań, by Kawaii Kitty prezentowało się ciepło. Jackpot bazowy to z kolei 50 000 żetonów, które zdobędziecie bez względu na grane stawki. Procent zwrotu do gracza nie jest tu znany.

Ponieważ Kawaii Kitty bazuje na klasycznym układzie gry, znajdziecie tam w górnej części logo, w środkowej z kolei całą planszę, podzieloną na wspomnianych już pięć bębnów. Na dole dostępne są menu oraz stan konta, a do tego przyciski wyboru stawek, linii, żetonów, zakładu maksymalnego i duży fioletowy guzik spinowania, to on odpowiada za rozruch systemu. Po lewej i prawej stronie nie znajdziecie zwycięskich układów, należy je sprawdzić z poziomu informacji.

Znaki dostępne w tym tytule całkowicie pozbawione są kart, co wpływa na ekskluzywność zabawy. Podstawowymi symbolami będą różnego rodzaju karmy dla kota, miseczki, wstążki, szczotka z uśmieszkiem. Najlepiej płatna jest tu forma kota i to na nią radzimy polować w pierwszej kolejności. Maksymalne wygrane dostosowane są tu do graczy, którzy lubią niskie stawki i mało ryzykują.

Co ciekawe, w Kawaii Kitty zagracie całkowicie za darmo. Wszystko za sprawą wirtualnej waluty, która nie wymaga nawet zakładania nowego konta, nie mówiąc już o depozytach.

Graj za darmo Kawaii Kitty

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Kawaii Kitty onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe