Genies Gems maszyna wrzutowa online
Graj teraz

Genies Gems

  • Microgaming

Automat Genies Gems jest prawdziwym symbolem. Microgaming wydając ten tytuł sięgnął po żyłę złota. Dlaczego? Otóż w doskonały wręcz sposób połączono tam tradycyjnego jednorękiego bandytę z nowoczesnością. Proste grafiki, brak zbędnych dodatków, ale jednocześnie szybki, niezawodny i w pełni bezpieczny system. Dzięki temu gra się dobrze, a przy tym czeka nas jedna, ta najważniejsza atrakcja, potężna gotówka. Dlaczego tak mówimy? Przekonajcie się sami. Specjalnie dla was testowaliśmy przez dłuższy okres wszelkie potencjalne możliwości, które wysuwa przed nami gra. Zapraszamy do lektury, dzieje się!

Po pierwsze jest to wideo slot, nie gra klasyczna, jednakże oferuje wyłącznie 5 zwycięskich linii, przez co będziecie wiedzieć, które układy zwyciężają. Ich nauka zajmie ledwie kilka chwil, co cenią sobie osoby lubiące natychmiastową rozrywkę. Z punktu widzenia gracza istotne jest też coś innego. Genies Gems, czyli gra nawiązująca do dżina z lampy nie zaoferuje symboli Wild, Scatter, nie będzie darmowych spinów czy gry dodatkowej. Całość skupia się po prostu na zabawie, spinowaniu, walce o kluczowe układy. Jest to o tyle ciekawe, że główny jackpot wynosi tu szalone 10 000 żetonów. To bardzo dużo, dlatego skuszą się nawet najwytrwalsi i zagorzali przeciwnicy prostoty.

Grę przetestujecie całkowicie za darmo. Demo credits zostały tam bowiem zaimplementowane. Wszystkich zachęcamy, bo pozwala to poznanie mechanizmów. Na dole zresztą samo menu jest proste, od wglądu w opcje i pomoc, przez przycisk obstawiania i zakładu maksymalnego, a także grę, czyli SPIN. Na planszy znajdziecie takie symbole jak 9, 10, J, Q, K i A, ale też magiczną lampę, dżina czy zamek. Jest prosto? Jak najbardziej, zatem po prostu grajmy.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Genies Gems

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Genies Gems maszyna wrzutowa onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe