Gra hazardowa Ocean Princess online
Graj teraz

Ocean Princess

  • PlayTech

Przedstawiamy wam automat Ocean Princess. Jest to jeden z klasycznych slotów od Playtech. To słynne studio deweloperskie specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań tego właśnie typu. Tym samym powinniście sprawdzić ofertę i przekonać się, jak prezentuje się to niesamowita pozycja. Używamy doniosłego określenia nie bez powodu. W Ocean Princess zastosowano bowiem system 3 kolumn i aż 5 rzędów, co jest odwróceniem charakterystycznego sposobu, jaki znacie właściwie ze wszystkich gier slotowych.

Pięć rzędów uruchamianych jest tu odrębnie, jeden po drugim. Wygrywa wyłącznie jedna linia, ale w każdym z nich. To bardzo interesujące, aczkolwiek sam poziom zwrotu do gracza wynosi mniej niż 95%, co pozwala sądzić, że to tytuł dla osób, które cenią ryzyko i lubią grać o spore stawki. Na planszy znajdziecie naturalnie wartość zakładu całkowitego i na linię, stawkę czy wszystkie przyciski nakierowane na samą rozrywkę. Osobom potencjalnie zainteresowanym doradzamy dodatkowo skorzystanie z opcji wirtualnej waluty. To rzecz jasna fikcyjna gotówka, która pozwala na granie bez konieczności rejestrowania konta czy dokonywania wpłat.

Znaki, które tam znajdziecie to wszelkie morskie zwierzątka, od koników, przez kraby i gwiazdy. Najbardziej wartościowymi są symbole korony, które jednocześnie odgrywają tu rolę Wild. Innymi słowy, ruszają ponownie inne pola w celu wyszukania dodatkowych wygranych. Sama plansza jest tu na tyle nietypowa, że zrozumienie systemu może zająć dłuższą chwilę. Pograjcie kilka rund w ten sposób, sprawdźcie przy tym poszczególne wartości i zagrajcie. Minimalna stawka na linię to zaledwie 0,01$, dlatego nie musicie się martwić o straty finansowe.

To gra dla wielbicieli klasyków, ale też dla tych, którzy poszukują nietypowych rozwiązań. Jest ciekawie.

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę, aby poznać bezpośrednio współczynniki zwrotu do gracza [czyli popularne RTP - przyp.red], a także końcowy jackpot na który będziecie polować. Ten tytuł ma wiele wyzwań, które właśnie przed wami stawiamy. Poznajcie jej wszelkie tajniki razem z nami.

Graj za darmo Ocean Princess

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra hazardowa Ocean Princess onlineZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe