Gra maszynowa online Lucky Koi
Graj teraz

Lucky Koi

  • Microgaming

Jeśli cenicie sobie kulturę Azji, w szczególności japońską, będzie to slot, który musicie wypróbować. Microgaming zadbało o to, aby nawiązywać do klasyków, dlatego też sama oprawa graficzna i muzyka będą stonowane i proste. Wszystko to oferuje automat Lucky Koi. W tej krótkiej recenzji przybliżamy produktu i odpowiadamy na najważniejsze pytanie: czy warto zagrać i dlaczego? Jednocześnie przypominamy o prostej zasadzie tego studia. Możecie je bowiem testować do woli całkowicie za darmo. Służą do tego demo credits, który otrzymacie 100 000 sztuk na dzień dobry. Przy czym nawet jeśli się skończą, wystarczy… odświeżyć stronę z której się korzysta. Nie ma zatem konieczności rejestracji czy składania depozytów. Rzecz jasna w ten sposób nie wygracie prawdziwej gotówki, metoda służy do poznawania mechaniki i systemu. Zapraszamy do tekstu!

Lucky Koi jest prostym i ciekawym slotem, który oferuje pięciobębnowe rozwiązanie. Zdecydowano się na 25 liniowy układ. To od jakiej stawki zaczniecie jest zależne tylko od was. Dobierzecie (środkowy panel na dole) wartość żetonu, ich ilość, w tym linii. Ostateczna wartość pokazana jest w centrum. Grać można również automatycznie za pomocą jednego przycisku. Nie znajdziecie tam klasycznych oznaczeń z kart. Zastąpiły je ważka, żółw, żabka, kwiat, wisiorek, wachlarz czy czapka, która jest warta niezwykle wiele (30x więcej niż zakład). Jest jeszcze jej złoty odpowiednik a także ryby w stawie, których wartość to stukrotność zakładu. Najważniejsze znaczki to Lucky Koi oraz Wild. Gdy jednak traficie na ogród japoński, do wyboru pozostanie wam gra bonusowa. Oznacza ona od 10 do 30 darmowych spinów i mnożnik na poziomie pięciu razy. Takie rozwiązanie na pewno sprawi, że zaczniecie na nie polować. Co ważne, fazę free spinów można odnawiać w ich trakcie.

Microgaming słynie z tego ciekawego rozwiązania i wciąga na długie godziny. Stąd też raz jeszcze proponujemy wam sprawdzić opcję gry za darmo. Po takiej wdrożeniu przejdziecie do ciekawego świata wschodu i wielkich możliwości.

Graj za darmo Lucky Koi

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra maszynowa online Lucky KoiZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe