Gra slotowa Secret Forest za darmo
Graj teraz

Secret Forest

  • Novomatic

Secret Forest to gra slotowa, którą mogą kojarzyć miłośnicy Gryphon`s Gold. Spotkać się tutaj możemy praktycznie z tą samą symbolika oraz systemem gry. Jest to przykład gry od studia Novomatic, które dosłownie skopiowało grę, lekko zmieniając szatę graficzną oraz tytuł. Mamy tutaj do czynienia z magicznym i baśniowym lasem, w jakim to żyje wiele niezwykłych stworzeń i postaci znanych z wielu legend i opowieści.

Secret Forest to wideo automat, w jakim możemy obstawiać zakłady na pięciu bębnach z trzema rzędami. Ta gra hazardowa posiada w sobie umieszczonych 9 linii wygrywających. Możemy tutaj spotka kilka symboli baśniowych i prosto z legend, jak jednorożec, krasnoludy, zamek, gryf, dziewczyna, muchomor czy też standardowe symbole od asa do 9. Najbardziej wypłacalnym symbolem w tej grze jest gryf z 1500 monet. Drugi w kolejności jest jednorożec z 750 monetami.

Postać młodej dziewczyny pełni w tej grze rolę wild, dzięki czemu jest ona w stanie zastępować każde inne symbole oprócz scatterów. Dodatkowo przy wylosowaniu na linii wygrywającej 5 symboli wild dostaniemy także aż 9 tysięcy monet! Symbole scatter pod postacią gadających drzew przynoszą nam 15 darmowych spinów oraz mnożnik wygranej razy 3.

W grze znajdziemy także model gry gamble, gdzie to po wygraniu kombinacji możemy skorzystać z dodatkowej gry. Wybieramy jedną z dwóch kart: czarną lub czerwoną. Jeśli trafimy, to zwiększamy wygraną, przy porażce tracimy wszystko z tej jednej wygranej.

Graj za darmo Secret Forest

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra slotowa Secret Forest za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe