Pharaoh's Ring jednoręki bandyta za darmo
Graj teraz

Pharaoh's Ring

  • Novomatic

Pharaoh's Ring to przykład jednorękiego bandyty od firmy Novomatic. Mamy przed sobą grę, w jakiej to zastosowano symbole egipskie, co jest bardzo częstym zjawiskiem ze strony tego dewelopera. Szata graficzna oraz symbolika sprawiają, że jest to wideo slot wysokiej klasy, który warty jest polecenia wielu doświadczonym jak i początkującym graczom.

Pharaoh's Ring jest grą hazardową, w jakiej zetkniemy się z klasycznym modelem ustawień. Jest to wideo automat, w jakim zastosowano 5 bębnów oraz 3 rzędy. Dodatkowo w grze mamy do wyboru kilka poziomów zakładów, w wyniku czego możemy maksymalnie postawić aż 10 tysięcy kredytów przy jednym obrocie bębnami. Taka stawka sprawia również, ze wygrane mogą być całkiem pokaźne. Znajdziemy tutaj symbole, które od razu kojarzyć się będą nam ze Starożytnym Egiptem. Mowa tutaj między innymi o: faraonie, kapłance, czarnym kocie, skarabeuszu. W grze także znajdziemy symbole karciane od asa do 10. Najbardziej opłacalny przy maksymalnej stawce jest symbol faraona z 2 milionami żetonów do wygrania.

W grze znajdziemy symbole wild pod postacią pierścienia, lecz muszą one zostać aktywowane za dodatkową opłata. Bez niej po prostu nie będą brały udziału w rozgrywce. Symbol scatter jako magiczna księga gwarantuje nam do 1.600 000 kredytów wygranej oraz dodatkowo 10 darmowych spinów na grę.

Graj za darmo Pharaoh's Ring

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Pharaoh's Ring jednoręki bandyta za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe