Gra wrzutowa Age Of Discovery za darmo
Graj teraz

Age Of Discovery

  • Microgaming

Age of Discovery Slot to gra hazardowa typu jednoręki bandyta, w której zetkniemy się z tematyką odkryć geograficznych. Możemy przenieść się w niej do czasów XV i XVI wieku, kiedy to najsłynniejsi żeglarze przemierzali lądy i odkrywali nowe kontynenty. W związku z tym zetkniemy się tutaj z symboliką typową dla tamtych czasów.

Age of Discovery to video slot pochodzący od firmy Microgaming. Znajdziemy w nim 5 bębnów z 3 rzędami. Zostały umieszczone na nich 25 linie wygrywające. Dzięki temu mamy okazję do wielu możliwości obstawiania zakładów. Minimalny zakład w grze wynosi 0.01, natomiast maksymalna stawka wynosi aż 500! Jest to jeden z wyższych wyników na automatach. Age of Discovery to ciekawe połączenie gry tematycznej i owocówki. W miejscu, gdzie zazwyczaj znajdziemy symbole karciane umieszczone zostały symbole owoców tropikalnych - również związanych z samymi odkryciami. Takich owoców znajdziemy 5, a są wśród nich banany, marakuja, papaja, awokado. Przynoszą one jednak niższe wygrane. Tych wyższych spodziewać się dzięki symbolom związanym z odkryciami. Jest to okręt, przyrząd do nawigacji oraz herb. Najwyższe wygrane może nam zagwarantować okręt, którego 5 symboli wiąże się z 1000 monetami.

W grze wykorzystano także dodatkowe symbole: wild pod postacią złotej monety jest w stanie zastępować większość symboli na mapie. Dodatkowo zagwarantuje nam całkiem pokaźne wygrane, albowiem 5 symboli złotej monety to aż 6000 monet, a niektórych przypadkach nawet 60000! W grze znajdziemy również symbol scatter pod postacią morskiego potwora, który zwiększa mnożnik za wygraną. Bardzo ciekawy jest treasure Bonus. Jeśli wylosujemy co najmniej trzy znaki stron świata otwieramy grę bonusową, w której do wygrania jest nawet 32250 monet.

Age of Discovery to bez wątpienia jeden z tych video slotów, w których mamy niepowtarzalną szansę wygrania całkiem sporych pieniędzy. jest to niezwykle prosty i czytelny automat, który posiada całkiem dobrą warstwę graficzną. Już teraz warto wypróbować jego możliwości w niejednym kasynie online.

Graj za darmo Age Of Discovery

Zagłosuj

Zgłoś niedziałającą grę

Gra wrzutowa Age Of Discovery za darmoZagraj teraz

Udostępniaj gry na facebooku! Odwiedź nasz fanpage!

Zgłoś niedziałającą grę

Podobne darmowe gry kasynowe